Reżyser Black Panther: Wakanda Forever, Ryan Coogler, drażnił związek między nowym rekrutem Marvela, Riri Williamsem znanym jako Ironheart, który ma zagrać w kontynuacji Dominique Thorne, a kultowym Avengerem Roberta Downeya Jr., Tonym Starkiem, znanym jako Iron Man. Rozmawiając z DesiNerdem, filmowiec uważał, aby nie spoilerować, ale ujawnił, że tak, Ironheart i Iron Man będą mieli „skomplikowane połączenie”.

„Nie chcę umieszczać tutaj żadnych spoilerów… Wiem, że wszyscy jeszcze nie widzieliście tego filmu. Wiem to samo o waszych widzach. Ale tak, istnieje związek między nią a Tonym. To skomplikowane połączenie A Riri jest drugoplanową postacią w tym filmie, więc jest tam w pewnym sensie na koncercie z wieloma innymi postaciami. Ale gra główną rolę i dowiemy się trochę o tym, jak stała się tym, kim jest, kiedy spotkać ją w tym w tym filmie.”

Na stronach Marvel Comics Riri Williams jest inspirowany przez Tony’ego Starka do stworzenia zbroi, którą ma wznieść w przestworza, a nawet spotyka się z samym mężczyzną. Oczywiście przedstawienie na żywo i jej pochodzenie będą inne, po tym, jak Stark złoży ostateczną ofiarę pod koniec Avengers: Endgame. Pomimo tego, że nie żyje, a może nawet z tego powodu, Coogler będzie w jakiś sposób kontynuował połączenie między Ironheart i Iron Manem.

Ryan Coogler oczekuje, że widzowie szybko połączą się z Ironheart

studia Marvela

Kiedy czekamy i zobaczymy, jak zamanifestuje się to połączenie między postaciami, Coogler wierzy, że widzowie poczują szybkie sympatico z Riri.

„Pod wieloma względami oczekuję, że widzowie będą się z nią łączyć, ponieważ w tym filmie jest trochę zastępczą publicznością. Jest jedną z niewielu głównych postaci w filmie, która tak naprawdę nie ma bezpośredniego doświadczenia z Wakandą ani z Talokanem Więc ona jest jakby każdą osobą. W pewnym sensie reaguje na rzeczy i widzi je po raz pierwszy, podczas gdy inne postacie są pochłonięte kulturami Wakandy lub Talokan, jeśli to ma sens.

Czytaj także  Priscilla Image Reveals First Look at Jacob Elordi and Cailee Spaeny as Elvis and Priscilla Presley

Po wprowadzeniu w Black Panther: Wakanda Forever Ironheart poprowadzi własny serial na Disney+. Chociaż szczegóły są obecnie w dużej mierze trzymane w tajemnicy, serial ma być reżyserowany przez Sama Baileya i Angelę Barnes, przy czym pierwsza seria składa się z sześciu odcinków. Oczekuje się, że Ironheart zostanie wydany w drugiej połowie 2023 roku, jako część piątej fazy MCU, z udziałem Anthony’ego Ramosa jako złoczyńcy Marvela, Parkera Robbinsa, znanego również jako The Hood, u boku Dominique Thorne.

W międzyczasie Black Panther: Wakanda Forever ma wylądować w kinach w piątek i będzie podążać za królową Ramondą (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (w tym Florence Kasumba), gdy walczą, by chronić swój naród przed interwencją mocarstw światowych po śmierci króla T’Challa. Gdy mieszkańcy Wakandy starają się rozpocząć nowy rozdział, bohaterowie muszą połączyć siły z pomocą War Dog Nakii (Lupita Nyong’o) i Everetta Rossa (Martin Freeman) i wytyczyć nową ścieżkę dla królestwa Wakandy.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *