DC Studios/DC Comics

Przyszłość DCU jest mniej jasna niż kiedykolwiek, ale pośród chaosu nowy raport sugeruje, że James Gunn i Peter Safran nie byli pierwszymi osobami branymi pod uwagę na stanowisko dyrektora generalnego DC Studios. Według The New York Post, wydaje się, że Gunn i Safran byli po prostu jedynymi, którzy chcieli przyjąć bardzo stresującą rolę, a wielu innych, w tym reżyser Jokera, Todd Phillips, odrzucił szansę przywrócenia DCU do życia.

Ostatnie kilka miesięcy było co najmniej trudne dla serii komiksów Warner Bros. Discovery. W rzeczywistości od momentu, gdy Zack Snyder musiał odejść z Justice League w 2016 roku, ziemia wydaje się erodować pod stopami każdego, kto przejmuje ster projektu DCU. Teraz Warner Bros. Discovery ma zespół i wkrótce zostanie ujawniony plan, w którym kierunku franczyza będzie zmierzać w nadchodzących latach.

Wygląda jednak na to, że ten zespół mógł być zupełnie inny, ponieważ wydaje się, że wiele osób próbowało sterować statkiem DC przed Gunnem i Safranem, ale nikt nie chciał tej pracy. Wraz z plotkami, że Dan Lin był jedną z takich osób, które poproszono o przejęcie franczyzy, raport The New York Post cytuje osobę z wewnątrz, która powiedziała:

„Całe miasto odmówiło przyjęcia zlecenia. To był prawie Todd Phillips. Błagali go.

Oczywiście Todd Phillips wniósłby do gry zupełnie inny smak, taki, który mógłby sprawić, że cała seria stałaby się bardziej ugruntowana, jak jego filmy Joker lub Batman Matta Reevesa. Ponieważ oba te projekty dobrze poruszają się w swoich własnych kręgach, być może najlepiej było, aby DCU przyjęło bardziej oparte na akcji podejście do materiału źródłowego dla tych, którzy po prostu nie byli na pokładzie z szorstkim, mrocznym podejściem Batmana Zamaskowany Krzyżowiec.

Czytaj także  Late Chewbacca Actor's Star Wars Memorabilia Rerouted from Auction to Peter Mayhew Foundation

Czy przyjęcie roli DC Studios jest błędem Jamesa Gunna?

James Gunn(1) Gage’a Skidmore’a

Jedną z rzeczy, która stała się całkowicie oczywista w ciągu ostatnich kilku tygodni, jest to, że rola, którą przyjęli James Gunn i Peter Safran, nie będzie łatwa. Gunn udostępnił wczoraj kilka tweetów dotyczących sprzeciwu fanów i tego, że w końcu jest praca do wykonania i zostanie wykonana tak, jak została zaplanowana za kulisami i nie zmieniona w oparciu o opinie fanów. Po części może to być odniesienie do tego, jak moc fanów wydawała się odgrywać dużą rolę w wydaniu Justice League Zacka Snydera. Kampania #ReleaseTheSnyderCut sprawiła, że ​​wielu fanów mediów społecznościowych uwierzyło, że każda kampania hashtagowa może teraz skłonić studia do zmiany ich planów na przyszłość, ale wydaje się, że to nie zadziała w ramach nowego reżimu DC Studios.

Najwyraźniej jest jeszcze długa droga, zanim niepokoje fanów opadną, a to prawdopodobnie zacznie się, gdy Gunn ujawni nowe plany DCU na początku przyszłego roku. Na razie jednak fani DC mogą tylko usiąść, cieszyć się tym, co wydaje się być kodą DCEU i czekać, co będzie dalej.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *