AppleTV+

Hitowy serial AppleTV+ The Morning Show będzie zawierał mnóstwo romansów, gdy nadejdzie nadchodzący trzeci sezon. Podczas rozmowy z Entertainment Tonight na temat nadchodzącego sezonu serialu, gwiazda serialu Reese Witherspoon (która gra prezenterkę wiadomości Bradleya Jacksona) ujawniła, że ​​filmowanie jest „prawie ukończone” i dała widzom wskazówkę, czego mogą się spodziewać po trzecim sezonie The Morning Show.

„To takie dobre” – powiedziała gwiazda „Wielkich kłamstewek”. „Oczywiście dodaliśmy Jona Hamma, co było bardzo zabawne. Mamy wszystkich nowych członków obsady, którzy właśnie poprawili grę”. Jeśli chodzi o to, co ma nadejść, Witherspoon nie mogła ujawnić zbyt wiele, ale ujawniła, na czym skupi się nadchodzący sezon. Powiedziała: „Powiem, że w tym roku jest dużo romansów”.

The Morning Show przedstawił potencjalną historię miłosną z postacią Reese Witherspoon w drugim sezonie

Obsada poranka AppleTV+

Sezon 2 The Morning Show przedstawił potencjalną historię miłosną postaci Witherspoon, dziennikarki Laury Peterson (w tej roli Julianna Margulies). Podczas trzeciego odcinka ostatniego sezonu para nieoczekiwanie całuje się na tylnym siedzeniu samochodu, po czym rozpoczynają sekretny romans.

Zanim postać Margulies pojawiła się na ekranie, seksualność Bradleya nigdy nie była badana w serialu. Pierwszy sezon nawet drażnił potencjalny romans między postacią Witherspoon a jej szefem, Corym Ellisonem (w tej roli Billy Crudup).

Wcześniej, podczas rozmowy z The Hollywood Reporter, Margulies zastanawiała się nad momentem, w którym jej bohaterka i Bradley pocałowali się po raz pierwszy. Powiedziała: „Tuż przed pocałunkiem, kiedy Laura mówi do Bradleya:„ Byłeś dzisiaj naprawdę dobry, nie sądzę, aby sieć wykorzystywała cię we właściwy sposób ”, mówi to z taką szczerością i troską o bliźniego i bez planu, myślę, że to w pewnym sensie wstrząsa światem Bradleya”. Aktor Good Wife kontynuował: „To pierwszy raz, kiedy naprawdę widzicie, jak Bradley rozmawia się z szacunkiem, a także jest zwiastowana przez jej ikonę” – stwierdziła Margulies. „Laura dla Bradleya jest tym, czym dla nas wszystkich jest Diane Sawyer”.

Czytaj także  ABC’s The Rookie: Feds Episode to Feature Donna Mills 

Ludzie zauważyli również, że postać Jennifer Aniston, Alex Levy, doświadczyła wielu romantycznych skandali w serialu. Alex niedawno rozwiodła się ze swoim byłym mężem i znajduje się w gorącej wodzie po tym, jak została publicznie przesłuchana w sprawie wcześniejszego związku seksualnego ze zdyskredytowanym prezenterem Mitchem Kesslerem (w tej roli Steve Carell).

Apple TV + przedłużyła The Morning Show na trzeci sezon w styczniu 2022 r. Inni powracający członkowie obsady to Mark Duplass i Karen Pittman. Nadchodzący sezon wprowadzi także nowe postacie grane przez Natalie Morales, Nicole Beharie, Tig Notaro i Stephena Fry’ego.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *