Netflixa

W samą porę na Walentynki w 2023 roku Reese Witherspoon i Ashton Kutcher zadebiutują w swoim nowym komiksie romantycznym Your Place or Mine w serwisie Netflix. W filmie występuje ta dwójka jako najlepsi przyjaciele, którzy nie zdają sobie sprawy, że mogą być dla siebie idealni romantycznie, dopóki nie spędzą trochę czasu mieszkając w swoich domach po przeciwnych stronach kraju. Film został opisany jako „list miłosny do samotnych matek na całym świecie” przez jednego z dwóch głównych bohaterów.

„Your Place or Mine” to swego rodzaju list miłosny do samotnych matek na całym świecie – powiedział Witherspoon za pośrednictwem serwisu Netflix. „Nawet jeśli twoje życie nie potoczyło się idealnie tak, jak sobie wyobrażałeś, jest nadzieja i radość, a miłość wciąż można znaleźć”.

Scenarzysta i reżyser Aline Brosh McKenna dodał: „To idealny film na Walentynki, nie tylko dlatego, że jest to historia miłosna, ale naprawdę dlatego, że w filmie jest wiele różnych rodzajów miłości. Jest miłość rodzicielska, miłość do przyjaciół, a nawet miłość do miasto, w którym mieszkasz”.

Oficjalna linia logiczna komiksu romantycznego jest następująca:

Debbie i Peter są najlepszymi przyjaciółmi i całkowitymi przeciwieństwami. Pragnie rutyny z synem w Los Angeles; rozwija się dzięki zmianom w NY. Kiedy zamieniają się domami i mieszkaniami na tydzień, odkrywają, że to, czego myślą, że chcą, może nie być tym, czego naprawdę potrzebują.

Twoje miejsce lub moje to list miłosny do samotnych matek

Reese Witherspoon Netflixa

Brosh McKenna jest weteranem komedii romantycznych, współtworzył Crazy Ex-Girlfriend i napisał The Devil Wears Prada, 27 Dresses i Morning Glory. Brosh McKenna również opisała swój nowy film jako film z zamianą ciał bez faktycznej zamiany ciał. Zmiana życia dwóch głównych bohaterów filmu była zasadniczo dobrym sposobem, aby para poznała się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, i może to być krok potrzebny do ułatwienia związku, o którym nie wiedzieli, że jest dla nich Cały czas.

Czytaj także  Ghostbusters: Afterlife Sequel to Be Directed by Gil Kenan, Original Cast Returning

„Każdy z nich może przejść milę w swoich butach” — wyjaśnia filmowiec. „Dzięki temu dowiadują się o sobie nawzajem rzeczy, których inaczej nigdy by się nie dowiedzieli”.

Brosh McKenna produkuje film wraz z Witherspoonem, Jasonem Batemanem, Michaelem Costiganem i Lauren Neustadter. Wraz z Witherspoonem i Kutcherem w filmie występują także Jesse Williams, Zoë Chao, Wesley Kimmel, Griffin Matthews, Rachel Bloom, Shiri Appleby, Vella Lovell, Tig Notaro i Steve Zahn.

Your Place or Mine będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix 10 lutego 2023 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *