Święta się zbliżają, a pogoda staje się coraz zimniejsza, a filmy świąteczne zaczynają wracać na szczyt naszych list obserwowanych. Przy tak wielu wesołych, romantycznych, przerażających i zmieniających gatunki filmach świątecznych, które mają się ukazać w tym sezonie, jesteśmy szczególnie podekscytowani tym, co wnosi Red One.

Dzięki gwiazdorskiej obsadzie, w skład której wchodzą Dwayne „The Rock” Johnson, Chris Evans, Lucy Liu i wielu innych, Red One już przygotowuje się do ekscytującego przygodowego filmu akcji. Chociaż ten film nie pojawi się na dużym ekranie, z niecierpliwością czekamy na jego premierę na Amazon Prime Video w najbliższej przyszłości! Przyjrzyjmy się więc, o co chodzi w Red One.

Czerwony: Fabuła

Najlepsze wideo

Jak dotąd niewiele ujawniono na temat fabuły Red One, ale z pewnością są wskazówki od producenta Hirama Garcii.

W wywiadzie dla Deadline Garcia zapowiedział świąteczną przygodę:

„Red One jest dla mnie niesamowicie wyjątkowy i jest historią, którą chciałem opowiedzieć od lat. Epicka, trzymająca w napięciu przygodowa gra akcji, która stawia ukochaną świąteczną mitologię i stawia ją na głowie. Jestem podekscytowany, że nasz zespół Seven Bucks połączył siły z Amazonem, aby ożywić tę zabawną świąteczną opowieść dla globalnej publiczności”.

Film jest pierwszym z tego, co ma być franczyzą filmów wakacyjnych. Jennifer Salke, szefowa Amazon Studios, podzieliła się kilkoma szczegółami na temat Red One, gdy film został ogłoszony:

„Koncepcja Hirama i świat, który sobie wyobraził, są wyjątkowo oryginalne i cieszymy się, że możemy współpracować z Seven Bucks Productions i Chrisem Morganem, aby pomóc ożywić ten pomysł. Red One to tylko pierwszy krok do tego, co wiemy, że będzie udanym wspólnym przedsięwzięciem”.

Czerwony: Obsada

lucy-liu-redone Lionsgate/CBS/Netflix

Z postów na Instagramie i mediów otaczających Red One jest oczywiste, że ma niesamowitą obsadę. Obrazy teaserowe przedstawiają zdjęcia głównego Dwayne’a Johnsona w czerwono-czarnym kostiumie przypominającym superbohatera, stojącego obok JK Simmonsa jako Świętego Mikołaja. Więcej zdjęć prasowych przedstawia Johnsona obok Chrisa Evansa, który zagrał w Red One po jego sławie jako Kapitan Ameryka Marvela.

Czytaj także  Ryan Reynolds odnosi się do teorii fanów Taylor Swift Deadpool 3

Bonnie Hunt ma zagrać Panią Mikołajową i choć to tylko znane role, to jeszcze daleko do końca gwiazd obsadzonych w tym filmie. Kiernan Shipka z The Chilling Adventures of Sabrina, Nick Kroll z Big Mouth, Lucy Liu z Charlie’s Angels i Mary Elizabeth Ellis z New Girl mają pojawić się w Red One.

Wielu z tych aktorów było nominowanych do Oscara lub zdobyło je! Widzenie tak wielu talentów w pierwszym filmie z serii Red One z pewnością może zapewnić mu sukces i franczyzę.

Załoga Red One jest równie utalentowana. Scenarzysta Chris Morgan został zaangażowany do stworzenia scenariusza. Nie wspominając o tym, że reżyser Jake Kasdan, producent i twórca Kiram Garcia oraz scenarzysta Chris Morgan pracowali wcześniej z gwiazdą Dwayne Johnson w filmach Jumanji: Następny poziom i Szybcy i wściekli. Ponieważ wszyscy trzej główni twórcy filmu pracowali w przeszłości nad seriami przygodowych gier akcji, istnieje wiele oczekiwań związanych z Red One jako kolejną epicką serią bożonarodzeniową. A przy tak wielu utalentowanych aktorach w Red One nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie ten bożonarodzeniowy przygodowy film akcji!

Wszystko inne, co wiemy

czerwony-jeden-mikołaj Najlepsze wideo

Red One to świąteczny film przygodowy oparty na mitologii, tworzony przez Seven Bucks Productions dla Amazon Prime Video. Premiera w 2023 roku z fabułą, która wciąż jest tajemnicą, było wiele spekulacji na temat tego, o czym będzie ten świąteczny film. Większość tych spekulacji wynika z komunikatów prasowych i zdjęć udostępnionych na stronach mediów społecznościowych gwiazd.

W filmie opublikowanym przez Dwayne’a Johnsona na jego stronie na Instagramie aktor udostępnił podpis ze szczegółami zapowiadającymi Red One.

„Nasz @sevenbucksprod współpracuje z @AmazonStudios, aby dostarczyć tobie i twoim rodzinom oryginalny film o globalnym wydarzeniu o nazwie RED ONE. Nowa odmiana naszej MITOLOGII ŚWIĄTECZNEJ i stworzenie najzabawniejszego ŚWIĄTECZNEGO WSZECHŚWIATA. Wyobraź sobie, że HOBBS spotyka CUD NA 34. ULICY… Boże Narodzenie to moja ulubiona pora roku i nie mogę, żebyśmy nakręcili ten film dla Ciebie i Twoich rodzin”.

Czytaj także  Maska Zorro dla Narzeczonej Księżniczki

Przy niewielkiej liczbie oficjalnych informacji opublikowanych na temat filmu, posty Johnsona na Instagramie z pewnością dają wiele wglądu w tworzenie filmu.

Data wydania

Ponieważ Red One właśnie rozpoczął zdjęcia, nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Wiemy, że ma się ukazać w 2023 roku w streamingu Amazon Prime Video. W przyszłym roku spodziewamy się więcej informacji na temat tego świątecznego filmu akcji.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *