Netflixa

Odkąd książę Harry i Meghan Markle zerwali z królewskimi obowiązkami, para nie wahała się podzielić swoją stroną konfliktu z rodziną królewską. W związku z nadchodzącą książką księcia Sussex Spare, która ma zostać wydana w ciągu kilku dni, nie jest niespodzianką, że książę Harry nadal publicznie mówi o swoich wspomnieniach, a także o swoich relacjach z rodziną. Niedawno The Hollywood Reporter zauważył, że w poniedziałek rano książę Harry zatrzymał się w Good Morning America, aby porozmawiać o swojej nowej książce. Jego pojawienie się w programie następuje po jego ostatnich wywiadach z ITV i CBS ’60 Minutes.

Podczas czatu współprowadzący Michael Strahan skupił się na napiętych stosunkach księcia Sussex z rodziną oraz na tym, dlaczego książę zdecydował się w ogóle napisać książkę.

Książę Harry powiedział: „Nie sądzę, abyśmy kiedykolwiek mogli zawrzeć pokój z moją rodziną, chyba że prawda wyjdzie na jaw. Jest wiele rzeczy, które mogę wybaczyć, ale do pojednania potrzebne są rozmowy, a częściowo być odpowiedzialnym”. Później dodał: „Jedynym sposobem, w jaki mogę nas chronić i jedynym sposobem, w jaki mogę naprawić te nieprawdy, jest napisanie czegoś, prawdy, w jednym miejscu. I w pełni akceptuję, że pisanie książki i tak karmi bestię”.

Książę Harry powiedział, że tytuł jego wspomnień to etykieta, która została „użyta przeciwko niemu”

harry-i-meghan-1 Netflixa

Książę Sussex wyjaśnił tytuł swojej nowej książki, mówiąc, że była to etykieta, która została „użyta przeciwko niemu”. Jeśli chodzi o księcia Harry’ego, termin oszczędny odnosi się do jego królewskiego statusu, ponieważ następcą tronu jest jego brat, książę William. Książę Sussex powiedział wtedy, że jeśli chodzi o te etykiety, brytyjska prasa podsyciła ideę rywalizacji między dwoma braćmi. Następnie wykorzystał historie medialne, takie jak rzekoma waśń między żonami brata i historie o Markle, która rzekomo zdenerwowała innych członków rodziny królewskiej, jako dowód, że brytyjska prasa próbowała wywołać napięcie między księciem Williamem a nim.

Czytaj także  Fawlty Towers Returning After 40 Years with John Cleese Reprising His Role as Basil Fawlty

Zapytany, jak jego zdaniem jego zmarła matka, księżna Diana, zareaguje na obecny związek między jej synami, książę Harry powiedział, że wierzy, że nie będzie szczęśliwa. „Myślę, że byłaby smutna” – stwierdził. „Myślę, że byłaby załamana, że ​​skończyło się tam, gdzie się skończyło. Myślę, że byłaby załamana faktem, że William i jego biuro byli częścią tych historii”.

Strahan zapytał również księcia Harry’ego, czy kiedykolwiek rozważy powrót do swojej poprzedniej roli pracującego członka rodziny królewskiej. Książę Sussex powiedział: „Nie sądzę, aby kiedykolwiek było to możliwe. Nie sądzę, że wiesz, nawet jeśli istniała umowa lub porozumienie między mną a moją rodziną, istnieje strona trzecia [the British press] że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby upewnić się, że nie jest to możliwe. Nie powstrzymuje nas przed powrotem, ale sprawia, że ​​jest to nie do przeżycia”.

Mimo to książę Sussex zauważył, że nigdy nie będzie w stanie całkowicie odłączyć się od swojej rodziny. Powiedział: „Nie ma wersji, w której kiedykolwiek byłbym w stanie się z tego wydostać”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *