Charlie Cale może zostać na jakiś czas w Peacock. Po premierze serialu w styczniu, Poker Face Riana Johnsona ma teraz pięć odcinków pierwszego sezonu, a do zakończenia pozostało jeszcze pięć. Nie było jeszcze żadnych ogłoszeń o odnowieniu tajemniczej serii na sezon 2, ale dobrą wiadomością jest to, że jeden z dyrektorów Peacock drażnił się, że w najbliższej przyszłości nadejdą bardzo dobre wieści dla fanów serialu. Jeśli czytamy między wierszami, brzmi to jak zbliżające się ogłoszenie o odnowieniu.

„Wykonuje się fantastycznie” – mówi Susan Rovner, prezes ds. rozrywki w NBCUniversal TV i transmisji strumieniowej, za pośrednictwem THR. „Jesteśmy w siódmym niebie. Wiem, że nie podajemy liczb – nie mogę teraz; mam nadzieję, że w pewnym momencie będziemy mogli, ale [Poker Face] zdecydowanie uderza powyżej swojej wagi. Oprócz rzeczywistych liczb jesteśmy również zachwyceni krytyczną reakcją. [It] ma 100 procent na Rotten Tomatoes”.

Zapytany bezpośrednio, czy wkrótce pojawi się ogłoszenie o odnowieniu, Rovner chytrze odpowiedział: „Myślę, że prawdopodobnie wkrótce pojawią się dobre wieści”.

Paw

Chociaż liczby wydają się być wysokie dla Poker Face, wciąż jest miejsce, aby je podnieść przed końcem sezonu. Na to liczą dyrektorzy Peacock, ponieważ Rovner mówi, że nadal promują serię, aby dalej szerzyć świadomość. Obejmuje to nawet przygotowanie reklamy Super Bowl, która z pewnością sprawi, że więcej fanów będzie świadomych programu.

„Mamy nadzieję, że ludzie znajdą więcej naszych oryginałów” – mówi Rovner. „Podczas Super Bowl będzie wielka reklama Poker Face, co jest ekscytujące. Naprawdę podwajamy to.

Zainspirowany klasycznymi programami telewizyjnymi, takimi jak Columbo, Poker Face gra Natashę Lyonne jako Charliego Cale’a, „ludzkiego wykrywacza BS”, który wykorzystuje swój spryt do rozwiązywania spraw o morderstwo, uciekając przed byłym szefem. W serialu, stworzonym przez Riana Johnsona, występuje wiele znaczących gwiazd gościnnych, a Benjamin Bratt i Ron Perlman również występują w powtarzających się rolach. Lyonne i Johnson są producentami wykonawczymi wraz z Iainem B. MacDonaldem, Neną Rodrigue, Norą Zuckerman, Lillą Zuckerman i Ramem Bergmanem.

Czytaj także  Latest Addition to The Last of Us Prosthetics Design Comes in Wake of Recent Attention to Practical Effects Debate

Możesz przesyłać strumieniowo Poker Face na Peacock. Pozostało pięć odcinków pierwszego sezonu, które są wydawane co tydzień w każdy czwartek. Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun cieszącej się uznaniem serii.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *