W niezwykle popularnym (i wciąż działającym) anime Pokémon, kultowi członkowie Zespołu R, Jessie i James, są nierozłącznymi postaciami, które zawsze znajdują sposób, by sprawić kłopot Ashowi Ketchumowi i jego kumplom z Poké. Ale w oryginalnej mangowej adaptacji serialu, relacje Jessie i Jamesa znacznie różnią się od ich odpowiedników z anime w sposób, który sprawia, że ​​stają się czymś więcej niż tylko przyjaznymi współpracownikami!

Para złoczyńców, którzy podróżują po świecie Pokémonów ze swoim gadającym Meowthem, Jessie i Jamesem, jest często przedstawiana jako nieudolni antagoniści, którzy czasami mają szczęście w swoich nikczemnych planach. Nie chcąc niczego więcej niż ukraść Pikachu Asha, aby zaimponować swojemu szefowi, Lider Sali Viridian, znany jako Giovanni, Jessie i James, są zżytymi kumplami, którzy dobrze się uzupełniają, a adaptacja mangi wykorzystuje nowy rodzaj relacji dla tego duetu, który w ogóle nie był widziany w serialu.

Wydany między listopadem 1998 a lutym 2000 w szesnastu miesięcznych wydaniach podzielonych na cztery tomy, Pokémon: The Electric Tale of Pikachu, autorstwa Toshihiro Ono, działał jako luźna adaptacja anime Pokémon w tamtym czasie, ale zawierał więcej niż kilka różnych elementów wszystkie własny. Niewytłumaczalnie bardziej „dojrzała” niż anime w tym sensie, że ta manga zawierała pewne treści seksualne, które angielskie wydania musiały cenzurować, ta seria dotyczyła również relacji Jessie i Jamesa w bardziej realny sposób, ponieważ na zakończenie ostatniego tomu , okazuje się, że są małżeństwem i razem wychowują dziecko!

Jessie i James z Pokémon biorą ślub i mają dziecko!

Jessie i James z Pokemonów pobierają się i mają dziecko

Moment widziany w epilogu mangi, w którym ciężarna Jessie i wspierający James są narysowani, czule obejmując się, koniec tej serii pokazuje również mrugnięcie i przegapiłeś występ ich dziecka, gdy James dostarcza list do Mama Asha. Nie jest tajemnicą, że fani często spekulowali, jaki jest prawdziwy związek między Jessie i Jamesem, ponieważ anime zawsze tańczyło wokół tego pomysłu, zamiast odnosić się do niego bezpośrednio, więc chociaż The Electric Tale of Pikachu istnieje we własnym kanonie, otrzymał pieczęć aprobaty Nintendo, co sugeruje, że przynajmniej w momencie wydania tej opowieści o Pokémonach firma i talent twórczy stojący za tą narracją uważały postacie za kochanków, rodziców i ostatecznie nie tak złych, jak zawsze przedstawiano być.

Czytaj także  Hunter X Hunter Confirms the Real Reason the Phantom Troupe is Evil

Więc chociaż przeciwnicy Asha zmieniali się więcej niż raz w ciągu anime, aby dorównać jego stale rosnącym umiejętnościom jako Trenera Pokémonów, para OG Team Rocket Jessie i Jamesa zawsze będzie jego najlepszymi rywalami, szczególnie w mandze, w której stają się tak znacznie więcej niż irytujące przeszkody, które Ash musi pokonać. Jessie i James z Pokémon zasługują na szczęśliwe życie małżeńskie, które osiągnęli w kontynuacji The Electric Tale of Pikachu, a teraz fani zasługują na to, aby zobaczyć, jak potoczyła się przyszłość ich rodziny!

Więcej`: Jessie z Pokémona faktycznie porzuciła Team Rocket for Love

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *