Ukazał się nowy plakat promujący The Super Mario Bros. Movie, animowany film fabularny będący drugą filmową adaptacją serii gier Nintendo. W poniedziałek Nintendo i Illumination ogłosiły, że drugi zwiastun zostanie wydany we wtorek, 29 listopada, w ramach kolejnego Nintendo Direct. Aby drażnić zwiastun, opublikowano również nowy plakat, który zabiera fanów do zamku księżniczki Peach. Podczas gdy księżniczka zaginęła, być może została porwana przez pewnego króla koopas, możemy przypuszczać, że zobaczymy ich więcej, gdy zwiastun pojawi się we wtorek.

Poniżej możecie zobaczyć nową kluczową grafikę.

Anya Taylor-Joy użyczyła głosu Księżniczce Peach w filmie animowanym, dołączając do Mario Chrisa Pratta i Luigiego Charliego Daya. W obsadzie głosowej znaleźli się także Jack Black jako Bowser, Keegan-Michael Key jako Toad, Seth Rogen jako Donkey Kong, Fred Armisen jako Cranky Kong i Sebastian Maniscalco jako Foreman Spike. Aktor głosowy w grach wideo, Charles Martinet, również zagra epizodyczną rolę w filmie, choć nie jest jeszcze jasne, którą postać zagra.

„To świetna zabawa”, powiedziała Taylor-Joy o swojej pracy nad filmem za pośrednictwem Extra. „Mam nieograniczony szacunek dla pracy, która jest w to włożona, ponieważ ci artyści są po prostu niesamowici”.

Szczęśliwa, że ​​jej „poszukiwania” do tej roli oznaczały grę na Nintendo, aktorka dodała: „W pewnym sensie jestem trochę leniwa, więc lubię robić rzeczy w ramach„ pracy domowej ”lub„ badań ”, na przykład grając w grę wideo. „pracuję, nie możesz mi przeszkadzać, gram!”

Chris Pratt jest naszym nowym Mario

Zrzut ekranu zwiastuna Mario Obrazy uniwersalne

Tymczasem rola głosowa Chrisa Pratta jako Mario nie była pozbawiona kontrowersji. Niektórzy sugerowali, że Pratt nie jest najlepszą osobą do tej roli, na przykład lektorka Tara Strong zastanawia się, dlaczego Charles Martinet nie użyczyłby również głosu Mario w filmie. Ale są inni, którzy są zaangażowani w film, którzy bronią obsady, czując, że fani będą z niej zadowoleni, gdy film zostanie faktycznie wydany. Być może usłyszymy więcej głosu w akcji w nowym zwiastunie, który pojawi się w tym tygodniu, aby lepiej zrozumieć, jak będzie brzmiał, ponieważ pierwszy zwiastun nie ujawnił zbyt wiele.

Czytaj także  The Flash Toyline Gives First Look at the Movie's Dark Flash Villain Design

„Chris został obsadzony, ponieważ czuliśmy, że mógłby dać świetny występ jako Mario” — powiedział niedawno producent Chris Meledandri w czerwcu. „A teraz, kiedy zrobiliśmy około 15 sesji nagraniowych, a film jest gotowy w trzech czwartych, siedzę tutaj i mówię, że uwielbiam jego występ jako Mario”.

Khary Payton, który użyczył głosu Królowi Pingwinów, powiedział później na początku tego miesiąca: „Ludzie zawsze przesadnie reagują w Internecie… Właściwie myślę, że on zachowuje się trochę jak ten nowojorski Włoch – jak kuzyn Rodziny Soprano lub coś, co, jak sądzę, jest raczej zabawnym podejściem niż stwierdzeniem „To ja, Mario”.

Film wyreżyserują Aaron Horvath i Michael Jelenic. Scenariusz napisał Matthew Fogel. Producentami są Chris Meledandri i Shigeru Miyamoto.

Film Super Mario Bros. trafi do kin 7 kwietnia 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *