Dobrze znane ze swojej mocnej obsady, świeżego poczucia humoru i pewnego rodzaju absurdalnych przesłanek, filmy Pitch Perfect dobrze się zestarzały od czasu premiery pierwszego filmu w 2012 roku. Ostatni wydany sequel, Pitch Perfect 3, był hitem kasowym, udowadniając, że że franczyza jest równie udana, co zabawna.

Napędzany naporem piosenkarzy, prowadzonym przez wzloty i upadki uwielbianych aktorów, takich jak Anna Kendrick i Rebel Wilson, Pitch Perfect udało się uczynić zabawnym a cappella, opowiadając dowcipy i odnosząc się do trudnej sytuacji rywalizacji zespołowej, jakby były notatkami w partyturze. Z powodów, które najlepiej pozostawić niekwestionowanymi, obserwowanie, jak grupa kobiet rzuca się przez kampus uniwersytecki, harmonizując dobrze znane piosenki w krystalicznie czystej czystości przez dwie i pół godziny, wydawało się dokładnie tym, czego potrzebowaliśmy w całym 2010 roku i nie trzeba dodawać , dokładnie to, czego teraz potrzebujemy.

Program telewizyjny, przesyłany strumieniowo na Peacock, jest niczym, jeśli nie od dawna. Z gwiazdorską obsadą, napisanymi i wyreżyserowanymi przez jedne z najzabawniejszych talentów współczesnej telewizji, oto wszystko, co wiemy o nadchodzącym Pitch Perfect: Bumper in Berlin.

Zaktualizowano w listopadzie 2022 r. przez Liz Young: Jeśli szukasz więcej szczegółów na temat Pitch Perfect: Bumper w Berlinie, z przyjemnością dowiesz się, że zaktualizowaliśmy ten artykuł o więcej szczegółów, w tym zwiastun i datę premiery.

Pitch Perfect: Zderzak w Berlinie: Fabuła

Pierwsze trzy filmy Pitch Perfect w dużej mierze podążają za postacią Kendricka, Becą, która walczy o wyrobienie sobie nazwiska w przemyśle muzycznym pośród romansów, studiów i, co być może najbardziej oczywiste, grupy a cappella The Barden Bellas. Kendrick nie powraca w nowej serii, a jak ujawniono pod koniec zeszłego roku, jej postać zostanie zastąpiona przez Bumper Allen, granego przez Adama Devine’a.

Postać ta była zwykle widziana w każdym filmie tańczącym, romansującym i, co najważniejsze, a cappella jako jedna z bardziej znanych postaci męskich w przeważnie kobiecej obsadzie. W nowej serii Devine gra zderzaka, który po tym, jak jedna z jego piosenek została wysadzona w powietrze w Niemczech, postanawia przenieść się do Berlina, aby ożywić swoją karierę muzyczną, zamiast nadal być ochroniarzem na Uniwersytecie Barden.

Czytaj także  Millie Bobby Brown opowiada o „głęboko zakorzenionym strachu” przed kręceniem Stranger Things

Przechodzi próby i udręki nowych przyjaciół, wrogów i konkurencji. Gdy wkracza na europejski rynek medialny, a jego amerykański światopogląd jest kwestionowany przez to, o co możemy się tylko modlić, spróbuje przyjąć bardziej odświeżającą postawę niż podobnie wystawiony amerykański program Emily w Paryżu.

W wywiadzie dla On Demand Entertainment po wydaniu Pitch Perfect 2 aktorka, reżyser i producent Elizabeth Banks powiedziała:

„Bardzo rzadko zdarza się film napisany przez kobietę, wyreżyserowany przez kobietę, z udziałem grupy kobiet, więc jesteśmy bardzo dumni, że mamy nadzieję, że zainspirujemy więcej kobiet”.

Podczas gdy oryginalne filmy były prowadzone prawie wyłącznie z kobiecej perspektywy, to, co wiemy o fabule nadchodzącej serii, wydaje się wskazywać, że serial jest mniej zabawny w dynamice kobiecości w konkurencyjnym śpiewie, a bardziej w kierunku humoru w samym konkurencyjnym śpiewie .

Spektakl przygotowuje się do sukcesu na jednej z najbardziej wpływowych scen muzycznych w Europie, z dobrze znaną kulturą pasji, pretensjonalności i punktualności, gotowymi do zbierania z napalonym, świeżo przybyłym z Pensylwanii charakterem Adama Devine’a. Warto również wspomnieć, że scenarzystką serialu będzie Megan Amram, która ostatnio zyskała popularność dzięki wyprodukowaniu Dobrego miejsca. Jej osiągnięcia jako pisarki są imponujące, pracowała przy słynnych zabawnych programach, takich jak The Simpsons, Silicon Valley oraz Parks and Recreation, by wymienić tylko kilka.

Bliskość Amrama do nadchodzącej serii nie jest złym znakiem, a prognozy wydają się optymistyczne dla serialu, który spełnia swój pierwotny komediowy urok. Jak sama Amram opisała w wywiadzie na festiwalu filmowym w Austin:

„Dla mnie najbardziej satysfakcjonującym rodzajem rzeczy, nad którymi pracowałem, są te 30-minutowe programy, w których naprawdę można poznać postacie […] dla mnie osobiście zawsze wydaje mi się, że komedia ma większy wpływ, kiedy naprawdę spędza się dużo czasu z postaciami”.

Sugerowanie, że Amram może poświęcić serii Pitch Perfect taką uwagę postaciom, jakiej nie miałby żaden inny pisarz, może nie być zbyt dalekie od trafności. Może się to wydawać bardziej widoczne, gdy spojrzy się na obsadę, która jest znacznie mniejsza niż w oryginalnych filmach, gdzie koncepcja rywalizacji grupowej skupiała uwagę na kilku postaciach niemal jednocześnie.

Czytaj także  „Fate: The Winx Saga” Wyjaśnienie zakończenia drugiego sezonu: Blizny bojowe

Pitch Perfect: Zderzak w Berlinie: Obsada

Paw

Adam Devine nie jest jedyną znajomą twarzą, która wkrótce pojawi się na ekranach. Niemiecki aktor Flula Borg, który również grał w oryginalnych filmach, staje się jedną z sił napędowych nowej kariery Bumper. Jego postać, Piёter Krämer, jest byłą gwiazdą a cappella, a obecnie zhańbionym menadżerem, który traktuje młodego piosenkarza jako swój jedyny talent.

Peacock ogłosił także aktorów Jameela Jamil, który zagra rywala Bumper jako nadchodząca gwiazda Gisela, oraz nadchodzący austriacki aktor Leera Abova jako DJ i producent pod pseudonimem DJ Das Boot. Second to Devine, reprezentując jedną z dwóch głównych amerykańskich postaci w serialu, Sarah Hyland gra Heidi, niecodzienną amerykańską asystentkę, która po cichu wykonuje własne piosenki w berlińskim kabarecie w nadziei na zdobycie własnej sławy.

Wraz z plotkami o ponownym uruchomieniu Glee, które pojawiają się na ekranach, wydaje się coraz bardziej oczywiste, że widzowie są gotowi usłyszeć, jak bohater ponownie wyraża swój ból a cappella. Ale nadchodząca seria Pitch Perfect wydaje się być przygotowana do postawienia swoich piosenek na większe wyzwania niż dramat w klasie. Obsada, z której większość zasłynęła już w komedii, sugeruje obiecującą konfigurację serialu, który szuka nie tylko humoru, ale także połączenia między dwoma kontynentami w branży konkurencyjnej na arenie międzynarodowej. Tam, gdzie oryginalne filmy chciały zobaczyć związek w muzyce przez pryzmat rywalizacji, seria spin-off stara się kontynuować to dziedzictwo na poziomie międzykulturowym i miejmy nadzieję, że się powiedzie.

Data wydania

Peacock potwierdził, że zainteresowani wykonawcy mogą obejrzeć program od 23 listopada. Będzie się składał z sześciu odcinków.

Wszystko inne, co wiemy

doskonały zderzak w kolorze berlińskiego pawia Paw

Zderzak w Berlinie to nie pierwszy raz, kiedy Adam Devine i Sarah Hyland pracowali razem. Hyland jest dobrze znana z roli Haley Dunphy w popularnym sitcomie Współczesna rodzina. Devine miał powracającą rolę Andy’ego Baileya, niani Pritchettów. Był także asystentem ojca Haleya, który był agentem nieruchomości.

Czytaj także  Wednesday Star chwali Jennę Ortegę jako „Naprawdę wyjątkową” w tej roli

W trakcie serii Haley i Andy nawiązują romantyczny związek, spotykając się przez jakiś czas. Mieli jednak problem z byciem razem, ponieważ Andy był z kimś zaręczony, podczas gdy ta dwójka zakochiwała się w sobie. Chociaż ostatecznie nie wyszło, obaj mieli do siebie znaczny wzajemny szacunek.

Na podstawie zwiastuna aktorzy mogliby ponownie odgrywać zainteresowania miłosne, ponieważ łączy ich muzyka. Może za drugim razem wyjdzie im to lepiej na charakter.

Czekając na kolejną wielką przygodę Bumper’a (i miejmy nadzieję na przełom w jego karierze), możesz przeczytać, co fani mają nadzieję zobaczyć w serialu.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *