HBO Maks

Pedro Pascal jest obecnie na szczycie swojej gry. Premiera trzeciego sezonu The Mandalorian, odnoszącego sukcesy serialu z uniwersum Gwiezdnych Wojen, w którym jest on główną gwiazdą, będzie miała swoją premierę już za kilka tygodni. Ponadto jest także bohaterem jednego z największych hitów roku, serialowej adaptacji popularnej gry wideo The Last of Us, która odniosła ogromny sukces dla HBO.

Jednak aktor mógł zostać pominięty w serialu. I to nie dlatego, że stracił tę rolę na rzecz innego kandydata, ale dlatego, że zapomniał, kiedy zadzwonili do niego z informacją, że został wybrany do tej roli. Zostało to ujawnione przez samego Pascala podczas wywiadu w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon:

„To była naprawdę dziwna okoliczność. Właściwie byłem w Londynie, a wszyscy inni byli w Los Angeles. Wysłano mi te scenariusze i powiedziałem… Powiedziano mi, że „Craig Mazin chce, żebyś przeczytał te scenariusze, a jeśli chcesz nich, chciałby z tobą porozmawiać”. Uwielbiałem Czarnobyl, miniserial, który pokazał dla HBO. To było niewiarygodne. Tak czy inaczej, przeczytałem pierwszy scenariusz i pomyślałem: „Tak, tak, tak. Chcę go poznać. Chcę go poznać”. I rozmawialiśmy, zakochaliśmy się. A oni mówili: „Czy zostaniesz trochę później?” W tym momencie w Londynie robiło się trochę późno. „Porozmawiać z Neilem Druckmannem, twórcą gry wideo”. Geniusz. Genialny facet. „I on też chciałby z tobą porozmawiać”. [I] zostań na tym Zoomie. Wszyscy znów się zakochujemy. A potem ja – i wtedy, w tym momencie, jest naprawdę późno. Muszę wstać rano. Na wszelki wypadek biorę Ambien, żeby zasnąć – podnoszą mi adrenalinę i dają nadzieję. Ale dostaję telefon i słyszę, że dostałem tę pracę po tym, jak wziąłem Ambien. Więc chyba byłem podekscytowany, ale nie pamiętałem. Obudziłem się rano i pierwszą rzeczą, jaka przyszła mi do głowy, było: „O rany. Naprawdę chcę tej pracy”.

Czytaj także  Millie Bobby Brown opowiada o „głęboko zakorzenionym strachu” przed kręceniem Stranger Things

Co dalej z Pedro Pascalem po The Last of Us?

Ostatni z nas 2 HBO Maks

HBO przedłużyło już Last of Us na drugi sezon, a trzeci jest już w trakcie dyskusji, więc pozostało jeszcze kilka lat Pedro grającego Joela. Z pewnością podobnie będzie z Mandalorianinem, który wciąż zbiera uznanie i dobre recenzje, więc przynajmniej na małym ekranie będzie miał trochę pracy przez jakiś czas.

Ponadto będzie nadal współpracował z HBO jako producent wykonawczy i główny kierownik My Dentist’s Murder Trial, limitowanej serii kryminalnej opartej na artykule z New Yorkera z 2017 roku. Opowiada o tym, jak dr Gilberto Núñez został oskarżony o śmierć Thomasa Kolmana, swojego najlepszego przyjaciela. W głównych rolach dołączy do niego David Harbour ze Stranger Things.

Zagra także w Freaky Tales z Benem Mendelsohnem i Jayem Elisem, Anną Boden i kolejnym filmem Ryana Flecka, który przedstawia cztery powiązane ze sobą historie rozgrywające się w prawdziwych miejscach i podczas prawdziwych wydarzeń historycznych w Oakland w Kalifornii w 1987 roku. Opowie o miłości do muzyki, filmów, ludzi, miejsc i wspomnień poza naszym poznawalnym wszechświatem. Poniżej możecie obejrzeć wywiad Pascala z Jimmym Fallonem.

​​​​​​

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *