Fani filmu Setha MacFarlane’a Ted z 2012 roku mają coś, na co warto zwrócić uwagę. Film okazał się sukcesem, a teraz MacFarlane przygotowuje się do wydania serii prequeli opartej na tej postaci.

Akcja serialu rozgrywa się w Bostonie w 1993 roku i kręci się wokół młodego Johna Bennetta i jego przyjaciela Teda. Serial będzie śledził losy tej dwójki, gdy przechodzą przez okres dojrzewania. Podczas gdy filmy były bardziej skupione na dorosłym Johnie Bennecie i jego związku z Tedem, serial będzie bardziej beztroski i skupi się na przyjaźni między tymi dwoma postaciami. MacFarlane powiedział, że chce, aby serial uchwycił uczucie dorastania w latach 90. i ciekawe będzie zobaczyć, jak to zrobi. Zgodnie z oczekiwaniami, w serii prequeli nie pojawi się Mark Wahlberg ani Mila Kunis.

Zgodnie z postem MacFarlane’a na Instagramie, produkcja nowego serialu niedawno się zakończyła. W poście MacFarlane pokazał zdjęcie Teda oglądane przez jeden z monitorów i stwierdził, że główne zdjęcia do serialu dobiegły końca. Następnie podziękował obsadzie, w skład której wchodzili Scott Grimes (American Dad!), Alanna Ubach (Euphoria), Giorgia Whigham (Netflix Punisher) i Max Burkholder (Parenthood), nazywając ich „genialnymi”. Burkholder zagra Johna Bennetta.

Seth MacFarlane użyczy głosu Tedowi w serii prequeli

Ted, Universal Pictures Obrazy uniwersalne

Po raz pierwszy mówiono, że w Peacock w połowie 2021 roku będzie opracowywany prequelowy program telewizyjny Teda na żywo. Prezes NBCUniversal Entertainment Content, Susan Rovner, przedstawiła pomysł przywrócenia Teda do życia podczas rozmowy wprowadzającej z byłym Warner Bros, zgodnie z The Hollywood Reporter. Głosu Teda udzieli Seth MacFarlane, który będzie także reżyserował, współtworzył scenariusz, współprowadził show i był współproducentem wykonawczym całego projektu. MacFarlane jest mózgiem przebojowego programu telewizyjnego Family Guy i filmów takich jak Ted i Ted 2. Teraz zamierza przywrócić na ekrany swój charakterystyczny humor w nowym prequelu opartym na jego filmach o Tedzie. Serial ma zostać wyemitowany w przyszłym roku. Paul Korrigan i Brad Walsh, którzy są także współautorami serialu, są współprowadzącymi show.

Czytaj także  The Mandalorian Season 3 Trailer Sets Unprecedented Viewing Records in First 24 Hours

Podsumowując, wygląda na to, że seria prequeli Teda będzie zabawną przejażdżką, która spodoba się fanom filmów. Ciekawie będzie zobaczyć, czym serial różni się od filmów i jakie nowe elementy wnosi do serii. Przy odrobinie szczęścia będzie to udany dodatek do uniwersum Teda.

Serial będzie miał 10 odcinków i będzie emitowany na antenie Peacock, ale data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *