Bobby Boucher byłby bardzo podekscytowany, gdyby oglądał AEW Dynamite w środę wieczorem. W odcinku z 16 listopada, zapaśnik i aktor Paul Wight, wcześniej znany jako Big Show WWE, pojawił się w segmencie ubrany w bardzo znajomy pierścień. Chociaż Wight od tego czasu ogolił głowę i zapuścił brodę, fani The Waterboy nadal powinni być w stanie rozpoznać go jako Kapitana Insano, osobistego bohatera tytułowej postaci Adama Sandlera w The Waterboy.

Na Dynamite kamea Kapitana Insano pojawiła się na początku teledysku zadebiutowanego przez tag team The Acclaimed. Piosenka została nagrana jako „diss track”, strzelając do rywalizujących zapaśników Swerve Strickland i Keith Lee. Zaczyna się od oglądania telewizji, w której widzą Wighta jako Kapitana Insano przeprowadzającego wywiad za kulisami. W pełni wcielając się w Kapitana Insano, Wight celuje w dwóch innych zapaśników AEW, Austina i Coltena Gunnów, znanych również jako „Ass Boys”.

„Możesz założyć się o jedno: Kapitan Insano nie okaże litości, jeśli chodzi o Ass Boys!” – krzyczy zawodowy zapaśnik.

W The Waterboy Bobby Boucher dzwoni do kapitana Insano podczas telewizyjnego programu zapaśniczego, aby zaoferować swoje usługi jako waterboy; powoduje to, że zapaśnik śmieje się histerycznie, gdy dowiaduje się, ile naprawdę ma lat Bobby. W nowym segmencie Dynamite „Swerve” i „Keith Lee” w podobny sposób dzwonią do kapitana Insano, aby zapytać go o statystyczne prawdopodobieństwo przegranej ich drużyny. Podobnie jak w filmie, Kapitan Insano i jego ankieterzy ryczą ze śmiechu.

Możesz obejrzeć wideo poniżej.

Czy Kapitan Insano będzie walczył w AEW?

Obrazy Buena Vista

Kapitan Insano nie pojawił się na ringu w swoim debiucie w AEW, ale to nie znaczy, że fani nie będą mogli zobaczyć go jako zapaśnika. Wight wcześniej drażnił się z przybyciem kapitana Insano i zasugerował, że wystąpi na ringu jako postać w ramach jego „ostatniego hurra” jako zapaśnika. Więc fani powinni wreszcie móc zobaczyć zapaśnika z The Waterboy faktycznie biorącego udział w meczu w telewizji.

Czytaj także  The Boys Touts Antony Starr's Nomination for Best Actor at Critics Choice Awards

„Piekło [Captain Insano] wróć”, powiedział Wight Wrestling Inc. w lipcu, ujawniając, że AEW uzyskało prawa do używania tej postaci. „Facet, który napisał The Waterboy, zatwierdził. Tony Khan i ja zabezpieczyliśmy prawa do Kapitana Insano. Jest już gotowy strój, całe dziewięć jardów. Wykonujemy dużo pracy przygotowawczej i to będzie mój ostatni hurra, że ​​tak powiem.

Wight nie spodziewa się jednak zdobycia mistrzostwa, ale tylko dobrej zabawy, jak dodał: „Bądźmy szczerzy – nie sądzę, aby ta postać była zabójcą, który będzie próbował pokonać Jona Moxleya w AEW World. Championship. W tym momencie myślę, że ta postać jest po prostu zabawna. Zobaczymy, jak to pójdzie, ale dla mnie w tej chwili jest to tylko szansa na zabawę z tą postacią i bycie jasnym punktem w serialu. ”

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *