Netflixa

Właśnie ogłoszono kolejne nazwisko dla obsady Agatha: Coven of Chaos, nadchodzącej serii spinoff WandaVision, w której powracająca Kathryn Hahn w roli Agathy Harkness. Per Deadline, Patti LuPone właśnie dołączyła do obsady w nieujawnionej roli, ale plotka głosi, że zagra czarownicę. Jej obsada pojawiła się po niedawnym ogłoszeniu, że Aubrey Plaza zadebiutuje w MCU w serialu, a także z innymi gwiazdami, w tym Joe Locke, Ali Ahn, Maria Dizzia i Sasheer Zamata. Emma Caulfield Ford mówi również, że powróci jako Dottie z WandaVision.

Obsada LuPone może sugerować, że muzyka do Agatha: Coven of Chaos ma wielkie plany. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ WandaVision zdobyła wcześniej nagrodę Emmy za swoją oryginalną piosenkę „Agatha All Along”. Jeśli tak, talent LuPone i doświadczenie z teatru muzycznego okażą się przydatne. Zdobyła trzy nagrody Tony, dwie nagrody Oliviera i dwie nagrody Grammy.

LuPone można również rozpoznać po jej wielu rolach aktorskich, w ostatnich latach występując w programach telewizyjnych, takich jak American Horror Story, Crazy Ex-Girlfriend, Pose i Hollywood. Wystąpiła także w wielu filmach, w tym w takich klasykach, jak 1941 i Wożąc panią Daisy. Ostatnio pojawiła się w serialu Netflix Szkoła dobra i zła, a następnie pojawi się w nadchodzącym komedio-horrorze Beau Is Afraid u boku Joaquina Phoenixa.

Agatha dostaje własny serial spin-off

Agnieszka Harkness (1) Disney+

Nie jest wielkim szokiem, że Disney + posuwa się naprzód z większą liczbą postaci WandaVision, biorąc pod uwagę, jak udany był serial po jego wydaniu. Oprócz przyciągania dużej oglądalności, serial był wielkim hitem w sezonie nagród, zdobywając osiem nagród Primetime Emmy. Obejmuje to pseudonim aktorski dla Kathryn Hahn, która będzie prowadzić Agatha: Coven of Chaos. Zdobyła także nagrodę dla najlepszej walki (wspólnie z Elizabeth Olsen) wraz z najlepszym złoczyńcą na MTV Movie & TV Awards.

Czytaj także  David Harbour oferuje aktualizację Stranger Things sezon 5 i rozmowy Hopper's Fate

Tymczasem trwają prace nad kolejnym planowanym spin-offem dla WandaVision. Spinoff będzie podobno nosił nazwę Vision Quest i podążał za Paulem Bettany jako The Vision, podczas gdy Jac Schaeffer byłby na pokładzie jako główny scenarzysta. Jednak serial nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony przez Disney i Marvel Studios.

Agatha: Coven of Chaos nie ma jeszcze daty premiery. Możesz przesyłać strumieniowo WandaVision na Disney +.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *