Według Yahoo Entertainment, gwiazdor Grey’s Anatomy, Patrick Dempsey, prowadzi rozmowy, aby zagrać w nadchodzącym horrorze Eli Rotha Święto Dziękczynienia. Prace nad projektem trwają od ponad dekady, a scenariusz napisał Jeff Rendel. Film opowiada historię seryjnego mordercy terroryzującego małe miasteczko w stanie Massachusetts podczas Święta Dziękczynienia. Zabójca chce zrobić z mieszkańców „deskę do rzeźbienia na Święto Dziękczynienia”. Producenci Roger Birnbaum i Roth są zaangażowani w projekt, który był oparty na fałszywym zwiastunie z podwójnego rachunku Quentina Tarantino i Roberta Rodrigueza, Grindhouse.

Roth to znana postać w branży horrorów, dobrze znana widzom, którym zależy na tego typu filmach. Pomimo nieco odmiennego charakteru jego produkcji od nowszych serii, takich jak Nope i kolekcja Jordan Peele, reinterpretacja jego wcześniejszej metody tworzenia horrorów ze współczesnymi elementami mogłaby być genialna.

Horrory, których akcja toczy się podczas świąt, mają w sobie coś wyjątkowego, a Święto Dziękczynienia Rotha prawdopodobnie nie będzie inne. Zarówno fani Dempseya, jak i entuzjaści horrorów mogą uznać to wydawnictwo za ekscytujące źródło rozrywki.

Jakiej roli możemy się spodziewać po Dempsey?

Disneya

Podobno Dempsey prowadzi rozmowy w sprawie roli szeryfa miasta w nadchodzącym horrorze Spyglass Entertainment. Aktor jest najbardziej znany ze swoich bohaterskich postaci w Disney’s Enchanted i jego sequelu Disenchanted z 2022 roku. Dempsey zyskał również uznanie dzięki roli w programie telewizyjnym Chirurdzy. Poza tym udział w tym krwawym horrorze nie będzie dla niego nowością, ponieważ ma wcześniejsze doświadczenie w tym gatunku z czasów Scream 3. Obsada Dempseya nie została oficjalnie ogłoszona przez Spyglass.

Collider donosi, że udział Eli Rotha w Święto Dziękczynienia zmusił go do rezygnacji z kontroli nad innym projektem, nad którym pracował. Pierwotnie miał nadzorować powtórki długo oczekiwanego filmu science-fiction Borderlands studia Lionsgate. W rezultacie zaangażowanie Rotha w Święto Dziękczynienia opóźniło te plany, a powtórki będą teraz nadzorowane przez Tima Millera. Miller jest znany z wyreżyserowania popularnego filmu Marvela Deadpool z udziałem Ryana Reynoldsa. Aby upewnić się, że Borderlands zostanie ukończone pomimo nieobecności Rotha, Miller będzie ściśle współpracować z Cate Blanchett, Jamiem Lee Curtisem, Edgarem Ramirezem i innymi członkami obsady.

Czytaj także  Cocaine Bear Clip Demonstrates the Danger of a Grizzly High on Nose Candy

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w marcu i krążą spekulacje na temat jego kreatywnej interpretacji święta. Miejmy nadzieję, że z biegiem czasu dowiemy się więcej na ten temat.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *