Netflixa

Pamela Anderson nie tylko odmawia oglądania serialu Hulu Pam & Tommy, ale chce przeprosin za jego istnienie. Anderson wcześniej dość jasno dała do zrozumienia, że ​​nie jest fanką Pam & Tommy, który koncentruje się na kradzieży i późniejszym wydaniu intymnych filmów, które gwiazda Baywatch nagrała z ówczesnym mężem Tommym Lee. W nowym czacie z Variety, Anderson otwiera nieco więcej na temat sytuacji, odnosząc się do zespołu stojącego za serialem jako „dupków”, którzy tylko „sypali sól na ranę”, wykopując bolesne wspomnienia ze względu na Widowisko telewizyjne.

„Nadal jesteś mi winien publiczne przeprosiny” — oświadcza Anderson z przesłaniem dla filmowców Pam & Tommy.

Starając się całkowicie uniknąć serialu, Anderson zobaczyła, jak wyglądają Lily James i Sebastian Stan z ich rolami w serialu jako Anderson i Lee. Anderson opisuje to jako „kostium na Halloween” i chociaż przypuszcza, że ​​jej były mąż mógł uznać ten program za zabawny, wcale tak nie jest, trzymając się przysięgi, że nigdy nie obejrzy serialu.

„To było po prostu szokujące” — mówi gwiazda Barb Wire. „Tommy prawdopodobnie uznał to za zabawne. Pamiętam, jak Tommy napisał do mnie wiadomość: „Nie pozwól, by to cię bolało tak, jak za pierwszym razem”, ponieważ usłyszał od dzieci, że zmagam się z pomysłem ponownego poruszenia tego wszystkiego. Nie wydaje mi się, żeby został przedstawiony życzliwie. Wiem tylko, że nie chcę tego oglądać”.

To nie jest osobiste przeciwko Lily James

Zwiastun Pam & Tommy przenosi kultowy duet do Hulu tej zimy

James opowiedział historię o napisaniu odręcznego listu do Andersona po tym, jak został obsadzony, mając nadzieję, że uda mu się nawiązać kontakt i porozmawiać o roli. Od tego czasu ujawniono, że Anderson również odmawia przeczytania tego listu, kojarząc go z serią, której chciałaby, aby nie istniała. Ale to nic osobistego przeciwko Jamesowi, ponieważ Anderson mówi, że jest gotowa spotkać się i porozmawiać z inną aktorką w innym kontekście. W rzeczywistości Anderson mówi nawet, że James może przyjść na premierę jej własnego filmu, dokumentu Netflix Pamela: historia miłosna.

Czytaj także  Zdjęcia z 1923 roku ujawniają pierwsze spojrzenie na Harrisona Forda i Helen Mirren w prequelu Yellowstone

„Myślę, że trudno jest zagrać kogoś, kto nie zna całego obrazu” — mówi Anderson, chcąc, aby James poznał całą historię. „Powiedziałem Netflixowi: »Chciałbym zaprosić Lily na premierę filmu. ’ Nie mam nic przeciwko Lily James. Myślę, że jest piękną dziewczyną i po prostu wykonywała swoją pracę. Ale pomysł, że to wszystko się dzieje, był dla mnie naprawdę miażdżący ”.

Pamela: historia miłosna będzie miała swoją premierę w serwisie Netflix 31 stycznia 2023 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *