Telewizor Sony Pictures

Przebój Starz, romantyczny serial o podróżach w czasie, Outlander, oficjalnie zakończy prawie 8-letnią serię.

Sieć ogłosiła niedawno, że ósmy sezon Outlandera, który jeszcze nie został wyemitowany, będzie rzeczywiście ostatnim. Jeśli chodzi o Outlandera, Starz wydało oświadczenie na swoim oficjalnym koncie na Twitterze:

„Cóż za niesamowita podróż z niesamowitą rzeszą fanów”.

Seria z pewnością była hitem dla sieci, a wielu fanów gromadziło się w mediach społecznościowych, aby opłakiwać jej koniec.

Outlander jest oparty na serii popularnych książek o tym samym tytule autorstwa Diany Gabaldon. W programie telewizyjnym występują aktorka Caitríona Balfe jako Claire Fraser i aktor Sam Heughan jako Jamie Fraser.

Serial opowiada o Claire Randall, zamężnej pielęgniarce wojennej z 1945 roku, która po niewytłumaczalnym przeniesieniu w czasie do roku 1743 nagle zostaje wrzucona do nieznanego świata, w którym jej życie jest w niebezpieczeństwie. Serce Claire jest początkowo rozdarte między dwoma niesamowicie różnymi mężczyznami, zanim zostaje zmuszona do poślubienia Jamiego, dzielnego i przystojnego szkockiego wojownika. Outlander splata romans, science fiction, akcję i historię w jedną epicką sagę.

Outlander sezon 7 zostanie wyemitowany w sieci Starz latem 2023 roku.

Outlander: The Hit Starz Series powróci z prequelem

Murtagh obejmujący kogoś w Outlanderze Starz

Chociaż niefortunna wiadomość, że Outlander zakończy się wraz z sezonem 8, jest dość smutna dla widzów, fani wciąż mogą oczekiwać nadchodzącego prequelu.

Według raportu Variety Outlander będzie kontynuowany, ale z innym założeniem i aktorami w rolach głównych. Tytuł będzie brzmiał Outlander: Blood of My Blood. Historia napisana przez autorkę serii Outlander, Dianę Gabaldon, opowie romantyczną historię między rodzicami Jamiego Frasera, Ellen MacKenzie i Brianem Fraserem, jednocześnie koncentrując się na najwcześniejszych latach Jamiego, ale opowiedzianą z punktu widzenia jego rodziców.

Serial jest podobno rozwijany od sierpnia 2022 roku. Będzie składał się z dziesięciu odcinków na sezon. Ronald D. Moore, który stworzył Outlandera na mały ekran, powraca do serialu. Matthew B. Roberts jest także współscenarzystą i producentem wykonawczym nowego serialu. Jeśli chodzi o jego zaangażowanie w Outlander: Blood of My Blood, Roberts stwierdził:

Czytaj także  Monster High zostaje odnowiony na sezon 2 w Nickelodeon

„Outlander: Blood of My Blood jest w swej istocie historią miłosną. Zbada, jak daleko posunie się człowiek, aby znaleźć miłość w czasach, gdy miłość jest uważana za luksus, a małżeństwa są zawierane strategicznie, często ze względów politycznych lub finansowych zyskać. Tytuł jest ukłonem w stronę przysięgi małżeńskiej Jamiego Frasera i Claire, a będzie kilka nazwisk i twarzy, które fani „Outlandera” będą znać i rozpoznawać. Telewizyjna historia Jamiego i Claire może dobiegać końca wraz z ósmym sezonem, ale Diana kontynuuje swoją literacką podróż w swojej wspaniałej serii książek i pilnie pracuje nad książką dziesiątą. Z Jamiem i Claire, a teraz z Brianem i Ellen, jest jeszcze wiele do zrobienia we wszechświecie „Outlander” i nie możemy się doczekać, aby kontynuujcie dzielenie się tymi historiami z naszymi oddanymi fanami”.

Dodatkowe szczegóły dotyczące Outlander: Blood of My Blood nie zostały jeszcze ogłoszone, w tym kto zagra w serialu i data oficjalnej emisji. Ale na razie fani mogą na razie spodziewać się kontynuacji Outlandera.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *