Paw

Bel-Air, dramatyczna nowa wersja serialu Willa Smitha The Fresh Prince of Bel-Air, powraca w tym roku z drugim sezonem. Do nowej serii dołącza Tatyana Ali, która wcześniej występowała w oryginalnym sitcomie z lat 90. jako Ashley, kuzynka Willa, ale tym razem przyjmie inną rolę w serialu. Seria Peacock zadebiutowała w zeszłym roku i była niespodziewanym hitem, biorąc pod uwagę oddaną rzeszę fanów, jaką nadal ma stary sitcom; teraz historia Willa (Jabari Banks) wchodzi w nowy sezon i chce kontynuować ten sukces.

Nowy zwiastun 2. sezonu Bel-Air ujawnił, że Ali pojawia się w serialu jako pani Hughes, nauczycielka angielskiego Ashley, która ma na celu rozwinięcie silnych relacji z kuzynem Willa przez cały drugi sezon. Podczas gdy powrót Ali do serialu będzie trochę nostalgiczny dla fanów sitcomu, jej dodanie do serialu jako nowej postaci pozwala jej również tym razem odegrać zupełnie inną rolę, zwłaszcza biorąc pod uwagę nowe dramatyczne podejście do postaci.

Nowy sezon rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu sezonu 1 i zastanie Willa w trakcie trudnej decyzji, czy zostać w Bel-Air, czy wrócić do bardziej niezależnego życia w Filadelfii. Kiedy kontempluje złożoną sytuację, w której się znalazł, opowiadanie historii Willa wiąże się z dużo większym dramatyzmem.

Czy sukces Bel-Air przyniesie więcej dramatycznych restartów starych komedii?

Obsada Bel-Air Paw

Kiedy po raz pierwszy ogłoszono, że The Fresh Prince of Bel-Air zostanie ponownie uruchomiony, fani byli natychmiast oburzeni tą myślą. Późniejsze szczegóły i zwiastun ujawniły, że nie byłby to ten sam sitcom, co popularny serial Willa Smitha, ale zamiast tego byłby to prosty dramat oparty na postaciach, unoszący wiele brwi. Od tego czasu pierwszy sezon całkowicie zmienił narrację opinii publicznej. Po dostarczeniu Peacockowi nie tylko wysoko ocenianego serialu dramatycznego, przyniósł także rekordowy debiut na platformie.

Czytaj także  Yellowstone Season 5 Return Date Revealed by Paramount Network Following Midseason Finale

Program zadebiutował w lutym 2022 roku i stał się najczęściej transmitowanym oryginalnym serialem na Peacock, zdobywając ponad 8 milionów widzów w kolejnych miesiącach. Dlatego odnowienie drugiego sezonu nie było decyzją, której podjęcie zajęło zbyt wiele czasu, a teraz fani są więcej niż gotowi, by ponownie powitać Willa i jego rodzinę w kolejnym dramacie Bel-Air. Showrunnerka Carla Banks Waddles zapowiedziała nowy sezon:

„W sezonie 2 serial będzie nadal szukał sposobów na przekroczenie granicy i poczucie świeżości i wyjątkowości, jednocześnie oddając cześć sercu spuścizny serii. W zeszłym sezonie w dużej mierze chodziło o wprowadzenie do świata rodziny Banks, aw tym sezonie zagłębiamy się w niektóre poruszone przez nas tematy — co to naprawdę znaczy być rodziną, nawet jeśli jest to trudne. Jak odbudować zaufanie w rodzinie? Jak znaleźć własną drogę, swój indywidualizm w rodzinie?”

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *