Marvel Studios w końcu udostępniło pierwszy zwiastun Ant-Mana i Osy: Quantumania, filmu, który rozpocznie fazę 5 w kinach i ujawni, jak Kang the Conqueror Jonathana Majorsa stanie się kolejnym nadrzędnym złoczyńcą serii. Zgodnie z oczekiwaniami, w filmie ponownie pojawiają się Evangeline Lilly jako Hope Van Dyne/The Wasp, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Michael Douglas jako Hank Pym i Michelle Pfeiffer jako Janet van Dyne. Daje nam to również najlepsze spojrzenie na Kathryn Newton jako Cassie Lang, córkę Scotta, której przeznaczeniem jest zostać superbohaterką Postacią. Teraz, gdy zwiastun jest dostępny, nadszedł czas, aby podzielić go klatka po klatce, aby odkryć sekrety długo oczekiwanego filmu MCU.

Skromne życie w Nowym Jorku

Zdjęcie przez Disney

Mimo że kilka razy pomógł uratować świat, Scott nadal prowadzi skromne życie w Nowym Jorku. Przechadza się po ulicach w swoim zwykłym ubraniu, a ludzie proszą go o autografy. Niestety oznacza to, że Avenger nadal jest spłukany i w większości anonimowy, tak jak w Avengers: Endgame, kiedy Smart Hulk (Mark Ruffalo) próbował przekonać niektóre dzieci do zrobienia sobie zdjęcia z Ant-Manem z litości. Później w zwiastunie Scott zostanie nawet pomylony ze Spider-Manem, co pokazuje, jak świat ignoruje jego wyczyny i rzeczywiście zapomniał o Peterze Parkerze (Tom Holland) po wydarzeniach ze Spider-Man: No Way Home.

Pracownik miesiąca

Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania-Zwiastun (2) Zdjęcie przez Disney

Bycie mścicielem ma jednak swoje zalety, ponieważ Scott zostaje ukoronowany „Pracownikiem stulecia” w Baskin-Robbins, lodziarni, w której próbował znaleźć pracę po wyjściu z więzienia. W pierwszym Ant-Manie Scott zostaje zwolniony po tym, jak kierownik sklepu odkrywa jego przeszłość kryminalną, ale wygląda na to, że wszystko zostało wybaczone. Może Scott może nawet dostać dożywotnią dostawę Mango Fruit Blast.

Nadzieja zostaje rozpoznana

Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania-Zwiastun (3) Zdjęcie przez Disney

Scott i Hope biorą również udział w uroczym wydarzeniu w zwiastunie. Jednak nie wygląda to na związane z ich karierą superbohatera. Wydarzenie jest o nagrodę General Science Award, co oznacza, że ​​prawdopodobnie została zaproszona Hope. Niesamowite jest również to, że Marvel Cinematic Universe bardzo ceni swoich naukowców. Zwróć uwagę, każdy kraj na świecie!

Czytaj także  Alice Diop's Award-Winning Drama Saint Omer Debuts in January

Cassie Geniusz

Zwiastun Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania (4) Zdjęcie przez Disney

Nowy zwiastun pokazuje, jak Cassie jest genialnym inżynierem zdolnym do budowania cudownych gadżetów. Jest również zdeterminowana, aby podążać za rodzinną tradycją, eksplorując Wymiar Kwantowy. Scott stracił pięć lat życia Cassie po tym, jak utknął w Królestwie Kwantowym do wydarzeń z Endgame, i ciekawie będzie wiedzieć, jak rozwija się ich związek.

Quantum Beacon

Zwiastun Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania (5) Zdjęcie przez Disney

W zwiastunie Cassie zbudowała Quantum Beacon, antenę zdolną do wysyłania sygnałów do Wymiaru Kwantowego, aby submolekularne istoty mogły prosić bohaterów o pomoc. Na papierze brzmi to jak dobry pomysł, ponieważ Ant-Man i Osa są przyzwyczajeni do zapuszczania się w ten dziwny wymiar, a urządzenie, które może pomóc im komunikować się z Wymiarem Kwantowym, jest co najmniej przydatne. Jednak nie wszyscy są zadowoleni z wynalazku Cassie.

Janet przewiduje kłopoty

Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania-Zwiastun (6) Zdjęcie przez Disney

Janet spędziła dziesięciolecia w Wymiarze Kwantowym, więc kiedy mówi, że wynalazek Cassie to straszna wiadomość, wszyscy powinni po prostu jej uwierzyć. Janet obawia się, że sygnał może dotrzeć do nieznanego zagrożenia, które zamieszkuje Wymiar Kwantowy, co oznacza, że ​​Ant-Man i Wasp: Quantumania ujawnią więcej tego, co stało się z oryginalną Osą. Biorąc pod uwagę, że głównym złoczyńcą filmu jest Kang, może Janet pomogła mu zbudować broń, której potrzebuje do inwazji w czasie, gdy Avengers: Dynastia Kang trafi do kin. Janet natychmiast okazało się, że ma rację, urządzenie Cassie wciągnie całą rodzinę do Wymiaru Kwantowego i podzieli ich na dwie grupy.

Czas ojca-córki

Zwiastun Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania (7) Zdjęcie przez Disney

Kiedy są rozdzieleni, wygląda na to, że Scott i Cassie spędzą trochę czasu w samotności, odkrywając dziwny i fragmentaryczny krajobraz Wymiaru Kwantowego. Niestety Królestwo Kwantowe nie różni się zbytnio od obcych planet, ale miejmy nadzieję, że zobaczymy bardziej ekscytujące zakątki tego alternatywnego wymiaru.

Kim są ci faceci?

Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania-Zwiastun (8) Zdjęcie przez Disney

Chociaż Królestwo Kwantowe wygląda nieco ogólnie, ma własną obsadę kolorowych postaci. Nadal nie wiemy, kim może być ten robot, ale ponieważ Microverse ma długą tradycję budowania androidów, może to być dzikie przeprojektowanie Microtronu lub Biotronu. Prawdopodobnie dowiemy się dopiero w lutym, kiedy film trafi do kin.

Czytaj także  Jesse Pinkman's El Camino from Breaking Bad Movie Sold at Auction

Janet Przewodnik

Zwiastun Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania (9) Zdjęcie przez Disney

Podczas gdy Scott i Cassie znajdą niechciane towarzystwo, Hope i Hank zostaną oprowadzeni przez Janet przez Microverse. Ponieważ Janet spędziła tam dziesięciolecia, zna wszystkie ważne miejsca w Wymiarze Kwantowym, a fakt, że czuje, że muszą się ukrywać, nie wygląda dobrze dla zespołu.

Hej Kang, co ty robisz?

mrówka-przyczepa Zdjęcie przez Disney

Dostajemy szybką ramkę Kanga Zdobywcy noszącego swój komiksowy kostium i uruchamiającego dziwnie wyglądającą maszynę. Nie wiemy, do czego służy ta maszyna, ale jest to prawdopodobnie związane z planem Kanga, by podbić cały Multiverse poprzez szturmowanie czasu.

Czy to ma związek z Shang-Chi?

Zwiastun Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania (11) Zdjęcie przez Disney

Kang zbudował także całe miasto w Microverse. Ciekawy jest motyw pierścienia miasta, ponieważ każda struktura zdaje się wykorzystywać kształt. Czy można to połączyć z Dziesięcioma Pierścieniami Shang-Chi (Simu Liu)? Wiemy, że Dziesięć Pierścieni nie pochodzi z Ziemi, kosmosu ani mistycznej historii. Czy zatem mogą pochodzić z Mikroświata?

Armia Kanga

Zwiastun Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania (12) Zdjęcie przez Disney

Kang ma nie tylko miasto do rządzenia, ale także zebrał armię, aby pomóc mu zostać zdobywcą MCU. Każdy bohater potrzebuje tłumu bez twarzy, by walczyć w ostatecznej bitwie filmu i wygląda na to, że niedługo spotkamy popleczników, którzy staną się workiem treningowym dla reszty „Sagi Multiverse”.

Kto gra Bill Murray?

Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania-Zwiastun (13) Zdjęcie przez Disney

Rzuciliśmy też okiem na tajemniczą rolę Billa Murraya w Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Nie wiemy, kogo Murray zagra w filmie, ale czuliśmy nieobecność MODOK, ulubionego złoczyńcy, który również pojawi się w trójce. Czy więc Murray mógłby grać człowieka, który stanie się MODOKEM? Tylko czas powie.

Czy Ant-Man przetrwa bitwę z Kangiem?

Zwiastun Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania (14) Zdjęcie przez Disney

Zgodnie z oczekiwaniami, Ant-Man będzie musiał ubrać się i walczyć z Kangiem w Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Ponieważ jednak wiemy, że Kang pozostanie wielkim złoczyńcą MCU przez kilka lat, jesteśmy ciekawi, jak zakończy się ich walka. Czy Kang wygra i zabije Scotta? Czy to doprowadzi jego córkę do zajęcia jego miejsca? A może Scott zgadza się pomóc Kangowi w bezpiecznym powrocie rodziny na Ziemię? Na szczęście nie wydaje się to być konfliktem, przez który Marvel Studios może się przebić, więc możemy uzyskać nieoczekiwane zakończenie Ant-Mana i Osy: Quantumania.

Czytaj także  Michelle Yeoh Reflects on Her Most Iconic Roles

To postawa!

Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania-Zwiastun (15) Zdjęcie przez Disney

Zwiastun daje nam również najlepsze spojrzenie na Cassie w jej mundurze Postury. Plakat filmu już drażnił, jak wygląda Postura w MCU, ale oglądanie jej w akcji jest fantastyczne.

Kang z komiksów

Zwiastun Ant-Man-And-The-Wasp-Quantumania (16) Zdjęcie przez Disney

Majors pojawił się jako Kang dla Lokiego, kiedy grał wariant postaci znanej jako „He Who Remains”. Ta wersja Kanga była pacyfistą zdeterminowanym, by powstrzymać inne jego wersje przed podbojem Multiverse. Natomiast w Ant-Man and the Wasp: Quantumania ujrzymy Kanga Zdobywcę w spojrzeniu rodem z komiksów.

Nasz nowy główny złoczyńca

Zwiastun Ant-Man-and-The-Wasp-Quantumania (17) 1 Zdjęcie przez Disney

Majors dostał bliznę na twarzy, aby odróżnić Zdobywcę od Tego, który pozostaje. Jednak nowy zwiastun Ant-Mana i Osy: Quantumania podkreśla również, że gwiazda inaczej podeszła do postaci. Nowy Kang jest zimny, spokojny i przerażający. Wygląda na godnego następcę Thanosa (Josh Brolin) i nie możemy się doczekać, aż ten Kang zacznie dręczyć całe MCU.

Premiera Ant-Man and the Wasp: Quantumania w kinach 17 lutego. Sprawdź zwiastun filmu i streszczenie poniżej.

W filmie, który oficjalnie rozpoczyna piątą fazę Marvel Cinematic Universe, partnerzy Super-Hero Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają, by kontynuować swoje przygody jako Ant-Man i Osa. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), rodzina odkrywa Wymiar Kwantowy, wchodząc w interakcje z dziwnymi nowymi stworzeniami i wyruszając w przygodę, która przekroczy granice tego, co myśleli. było możliwe. Jonathan Majors dołącza do przygody jako Kang. Reżyser Peyton Reed powraca, aby wyreżyserować film; Producentami są Kevin Feige i Stephen Broussard.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *