W sieci pojawił się klip z filmu Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls. Film został napisany i wyreżyserowany przez Andrew Bowsera, który zagra główną rolę obok Olivii Taylor Dudley, Jeffreya Combsa, Melanie Chandry, Ardena Myrina, Barbary Crampton, Ralpha Inesona, Rivkah Reyes i TC Carsona. Klip po raz pierwszy zadebiutował wyłącznie w Screen Rant, a wideo możesz obejrzeć poniżej.

W filmie pojawi się Onyx the Fortuitous (Bowser), prawdziwe nazwisko Marcus J. Trillburty, którego okultysta-amator ma nadzieję na nowy początek. Otrzymuje zaproszenie od swojego idola, Bartoka Wielkiego (Grzebień), zapraszając go i kilku innych gości do swojego domu. Jednak wkrótce okazuje się, że coś jest nie tak, ponieważ Onyx i pozostali muszą walczyć o swoje dusze. Dudley pojawi się także jako „delegat” Bartoka, Farrah.

Klip zaczyna się od wideo w filmie, na którym Bartok ogłasza, że ​​​​jest „martwy jak gwóźdź”. Rzeczywiście, jego zwłoki znajdują się kilka stóp dalej, z nożem wystającym z klatki piersiowej. Dając im możliwość sprawdzenia pulsu, wideo Bartok mówi Onyxowi i innym, że zamierzają sprawdzić swoje oddanie dla niego, przywracając go do życia. Zamiast używać świecącego zielonego serum, tamtejsi ludzie zaczynają skandować „pozwól mu powstać”, aby ożywić Bartoka.

Inne informacje o filmie i Andrew Bowser

Postać Onyxa wywodzi się z wirusowych filmów Bowsera, dzięki którym stał się znany jako „The Weird Satanist Guy” lub „The Weird Arby’s Guy”. Być może pamiętacie go z jego pojawienia się na uroczystym odsłonięciu posągu Baphometa w świątyni satanistycznej w 2015 roku. Wideo, które przedstawia Onyxa mówiącego: „Zauważ mnie, Senpai”, przyniosło mu tytuł „Dziwnego satanisty”.

Według Screen Rant, Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls „opiera się na motywach przyjaźni, dostarczając śmiechu i przerażenia w magicznej historii z przerażającymi potworami i odrobiną kultu satanistycznego” i czerpie wskazówki z takich klasyków lat 80., jak Ghostbusters, Gremlins i Noc strachu.

Czytaj także  Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves Will Take Major Inspiration from Jurassic Park

Film został sfinansowany na Kickstarterze, ostatecznie zebrał 600 000 dolarów dzięki 7 000 sponsorów. Premiera odbędzie się na Festiwalu Filmowym Sundance w 2023 roku w Park City w stanie Utah w ramach segmentu Midnight. Poprzednie filmy prezentowane w tej kategorii na Sundance to Babadook i Mandy. W tym roku Onyx the Fortuitous i Talisman of Souls będą w towarzystwie In My Mother’s Skin i Talk to Me.

Możesz także sprawdzić poprzednie filmy krótkometrażowe Bowsera na jego stronie internetowej. Takich jak Little Willy z Bowserem, Adrienne Barbeau i Zachem Galliganem w rolach głównych, który najlepiej można opisać jako Birdman lub (The Unexpected Virtue of Ignorance) spotyka się z Child’s Play. Jest też Thrill Me! z Bowserem i Dudleyem w rolach głównych, który opowiada o dwóch gospodarzach horroru prowadzących transmisję na żywo z przeklętej taśmy wideo. Typ rzeczy, która może skończyć się tylko dobrze.

Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls będzie miał swoją premierę 22 stycznia.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *