Uznany artysta Soroush Barazesh udostępnił grafikę fanów przedstawiającą Piratów Słomianego Kapelusza z One Piece. Znany również jako @koteriink w mediach społecznościowych, Barazesh przedstawił kultową załogę w komiksowym stylu. Grupa wygląda pozytywnie oszałamiająco.

One Piece został stworzony przez Eiichiro Oda i zaczął pojawiać się w odcinkach w Weekly Shōnen Jump w 1997 roku. Seria istnieje od dwudziestu pięciu lat i nadal ma się dobrze, ponieważ stała się najlepiej sprzedającą się mangą w historii. Przez lata kapitan piratów Monkey D. Luffy tworzył załogę, która stara się zostać królem piratów i znaleźć legendarny – i tytułowy – skarb One Piece.

Opublikowany na Twitterze artysta Soroush Barazesh opublikował grafikę przedstawiającą piracką załogę Słomianego Kapelusza w deszczowy dzień w swoim własnym, pięknym artystycznym stylu. Luffy jest w centrum, otoczony przez Nami, Nico Robina, Sanjiego, Franky’ego, Jinbe, Roronoa Zoro, Brooka, Usoppa i Tony’ego Tony’ego Choppera. Znany ze swojej powieści graficznej Kings of Nowhere, która ma obecnie dwa tomy, Barazesh wspomniał anime jako inspirację dla swojej sztuki. Te inspiracje obejmują Cowboy Bebop, Afro Samurai i Samurai Champloo. Wpływ medium jest widoczny w Fear No Foe.

Piraci Słomianego Kapelusza zdobywają złoto na tym plakacie dla fanów

Twórczość fanów @koteriink zawiera wiele kultowych postaci i programów, w tym Dragon Ball Z, Bleach, Akira, Trigun, Berserk, Fullmetal Alchemist, Digimon, Pokémon, Naruto i Hunter x Hunter. Ten plakat jest jednym z jego najlepszych wykonań i jest szczególnie uderzający ze względu na sposób, w jaki podkreśla niektóre z kluczowych tematów One Piece. Piraci Słomianego Kapelusza napotkali podczas swojej podróży kilku trudnych przeciwników i przeszkody, ale jeszcze ich nie powstrzymali. Załoga zawsze znajdowała sposób na przetrwanie i zwycięstwo. Dodatkowo, w serialu zawsze kładziono nacisk na znalezioną rodzinę, ponieważ każdy członek jest ważny nie tylko dla spraw na statku, ale także dla siebie nawzajem – co widać, gdy Luffy odmawia poddania się lub pożegnania z Zoro czy Sanji. Pomimo osobistej historii każdego członka i wahań przed dołączeniem do załogi, razem stanowią przerażającą siłę, z którą trzeba się zmierzyć. Naprawdę nie ma powodu, aby obawiali się jakiegokolwiek wroga, ponieważ każdy z nich stał się silniejszy podczas swojej podróży.

Czytaj także  Attack on Titan Fans Can Test Their Knowledge in New Quiz Competition

Dodatkowo, chociaż Luffy może być gwiazdą serii, ponieważ jest liderem – i został zaliczony do szeregów Naruto i Goku – radzi sobie najlepiej, gdy jego przyjaciele są tuż za nim. Stał się znacznie silniejszy, ale z łatwością wszedłby w znacznie bardziej problematyczne miejsca bez ich pomocy. Ciemniejszy ton burzy na plakacie naprawdę sugeruje konflikt i walkę, ale powaga na twarzach załogi — jak również zawsze gotowy uśmiech Luffy’ego — pokazują, że są gotowi przetrwać KAŻDĄ burzę. Piraci Słomianego Kapelusza mają jeszcze przed sobą długą podróż, ale ta fanowska grafika One Piece autorstwa uznanego artysty Sorousha Barazesha pokazuje, że są gotowi na wszystko, co ich czeka.

Dalej: Crunchyroll ujawnia planszę anime 2023, w tym oblubienicę starożytnego maga

źródło: @koteriink

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *