Ostrzeżenie: SPOILERY do rozdziału #1070 One Piece

One Piece oficjalnie wymieniło najsilniejsze postacie z serii, a tytuł ten trafia do nowych złoczyńców, cyborgów Seraphim Pacifista. Po imponującym debiucie przeciwko Czarnobrodemu, Seraphim są teraz gotowi do walki z Piratami Słomianego Kapelusza. Ich twórca, genialny dr Vegapunk, potwierdza, że ​​są najsilniejszymi stworzeniami, jakie kiedykolwiek pojawiły się w świecie One Piece.

Serafini to najbardziej zaawansowana wersja Pacifistów, cyborgów stworzonych przez dr Vegapunka jako ostateczna broń używana przez Marynarkę Wojenną i Światowy Rząd przeciwko piratom. Pierwsze modele Pacifisty, które pojawiły się w serii, były wzorowane na Bartholomew Kumie, byłym Warlord of the Sea i oficerze Armii Rewolucyjnej, który zgodził się zostać obiektem testowym Vegapunka z nieznanych powodów. Niedawno One Piece ujawniło, że Vegapunk faktycznie sklonował wszystkich byłych członków Warlords, mieszając ich geny z genami ultrapotężnej rasy Lunarian i dodając dalsze ulepszenia technologiczne. Powstałe w ten sposób stwory, mimo że wciąż są dziećmi, są na tyle silne, że z łatwością wytrzymują ciosy Czarnobrodego, jednej z najpotężniejszych postaci serii.

Rozdział #1070 One Piece potwierdza, że ​​Seraphim mają również dodatkowe narzędzie w swoim arsenale, w postaci mocy Diabelskiego Owocu. Vegapunk wyjaśnia swoim nowym sojusznikom, Piratom Słomianego Kapelusza, że ​​jedynym rodzajem Diabelskiego Owocu, który był w stanie sztucznie stworzyć, są Zoany. Jednak dla Paramecii znalazł substytut: specjalny rodzaj sztucznej „zielonej krwi”, syntetyzowanej z DNA użytkowników Diabelskich Owoców, która może nadać im te same moce poprzez transfuzję. Vegapunk użył tej techniki, aby dać swoim Serafinom moce odpowiadających im Władców (na przykład Mero Mero no Mi Boa Hancocka jej klonowi Serafinów) lub zupełnie nowe moce dla klonów Watażków, którzy nie jedli Diabelskiego Owocu (klon Jinbe , na przykład otrzymał uprawnienia Sui Sui no Mi Señora Pinka). W rezultacie Serafini są najsilniejszymi stworzeniami, jakie kiedykolwiek pojawiły się w morzach, według Vegapunka.

Czytaj także  New Crunchyroll RomCom Makes a Genius Casting Choice for its Sub & Dub

Seraphim z One Piece to najsilniejsze stworzenia w serialu

Vegapunk nazywa Serafinów najsilniejszymi stworzeniami w One Piece.

Twierdzenie naukowca jest ogromne, biorąc pod uwagę, że świat One Piece był świadkiem pojawienia się niesamowicie potężnych jednostek, takich jak ci, którzy otrzymali tytuł Cesarzy Mórz (Białobrody, Kaido, Big Mom, Shanks, Czarnobrody i większość ostatnio Luffy’ego). Jednak twierdzenie Vegapunka nie jest bezpodstawne. W ich pierwszym pojawieniu się, jeden Serafin (ten wzorowany na Dracule Mihawku), wytrzymał ciosy Czarnobrodego, wzmocniony mocą jego dwóch Diabelskich Owoców i wyszedł bez zadrapania. Byli watażkowie byli bardzo silnymi piratami, a ich klony zostały wzmocnione przy użyciu DNA Lunarian, legendarnej, prawie wymarłej rasy, której członkowie stali się znani jako boskie istoty ze względu na ich nienaturalną odporność i moc. Dodatek mocy Diabelskiego Owocu sprawia, że ​​Seraphim są tak przesadzeni, że trudno sobie wyobrazić, jak Luffy i Słomkowi będą w stanie sobie z nimi poradzić.

Hancock Seraphim (S-Snake) zachowuje się ładnie w One Piece.

Na szczęście wygląda na to, że Serafini mają przynajmniej kilka słabości, które można wykorzystać. Wykonują rozkazy w ramach precyzyjnego łańcucha dowodzenia, w którym Vegapunk znajduje się pod numerem 2 (tylko poniżej Pięciu Starszych). Ponadto, sądząc po krótkiej interakcji z Boa Hancock Seraphim, wydaje się, że zachowują one przynajmniej fragment osobowości osoby, z której zostały sklonowane, co oznacza, że ​​nie są całkowicie bezdusznymi maszynami. Jednak faktem pozostaje, że Seraphim są obecnie pod ścisłą kontrolą agentów Światowego Rządu CP0, co oznacza, że ​​Luffy i Słomkowi będą teraz musieli poradzić sobie z prawdopodobnie najsilniejszymi stworzeniami w świecie One Piece.

Dalej: Twórca One Piece zapowiada, że ​​w serialu pojawi się wielka śmierć

Najnowszy rozdział One Piece jest dostępny w Viz Media.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *