*SPOILERY DO ROZDZIAŁU ONE PIECE 1075*Historia Egghead Island ujawniła wiele utrzymujących się tajemnic One Piece, ale ostatni rozdział był tylko zapowiedzią tego, co będzie niszczycielskim wzmocnieniem dla Usoppa przed ostatnimi bitwami serii. Po dwudziestu pięciu latach twórca One Piece, Eiichiro Oda, drażnił się, że seria zmierza ku końcowi. Wiele historii wymaga zakończenia, a kilku potężnych wrogów musi zostać pokonanych, zanim Luffy, a jego załoga Słomianego Kapelusza będzie mogła spełnić swoje marzenia. Jednak rozdział 1075 przebojowej mangi drażnił nową broń, która byłaby bardzo pomocna dla konkretnego Słomkowego Kapelusza, który z pewnością będzie walczył z absurdalnie silnymi przeciwnikami przed końcem serii.

Tuż przed przewidywaną bitwą między Słomkowymi Kapeluszami One Piece a obezwładnionymi Serafinami, Usopp poznał potężną broń, która pozornie może odeprzeć każdy atak: Bubble Gun. Satelity Vegapunka, Lilith i York, łączą siły z Frankym i Usoppem, aby szukać postaci Stelli Dr.Vegapunka. Ponieważ kamery są wycinane, a ataki z zaskoczenia mogą czaić się za każdym rogiem, Lilth przygotowuje się do bitwy z bronią, która byłaby idealnym wzmocnieniem dla snajpera załogi Słomianego Kapelusza.

Pistolet do baniek One Piece sprawi, że Usopp będzie niepowstrzymany

Usopp i Franky podróżują z Lilith i Yorkiem z Vegapunka, podczas gdy Lilith trzyma dużą broń zwaną The Bubble Gun.

Pirat z długim nosem zasłynął na wielu wyspach, które eksplorowała seria. Wiele z jego osiągnięć odniosło poważne korzyści, będąc w niewłaściwym miejscu we właściwym czasie, często pomagając kłamstwom Usoppa urzeczywistnić się od czasu opuszczenia Kaya One Piece i jego rodzinnego miasta. Może nadal być najbardziej tchórzliwym członkiem załogi Luffy’ego, ale Usopp udowodnił, że jest wartościowym członkiem drużyny i zdolnym do niesamowitych wyczynów przy użyciu haków obserwacyjnych. Umiejętność, która byłaby niezwykle przydatna w połączeniu z urządzeniem zdolnym do odparcia każdego ataku.

Usopp będzie potrzebował obserwacji i refleksji, aby pokonać wrogów, którzy czekają

Postacie z One Piece, Yasopp, Usopp i Van Auger, stoją obok siebie z Usoppem zakrwawionym po jego bitwie na Dressrosie.

Usopp otrzymał wiele obrażeń w całej serii. Jednak poprzez konsekwentne dążenie do celu rozwinął swoją zdolność obserwacji do poziomu, który osiągnęło niewiele postaci w One Piece. Jednym z najbardziej imponujących wyczynów snajpera było znokautowanie Sugar na Dressrosie, zanim Law i Luffy zostali przemienieni i zapomniani przez jedną z najstraszniejszych zdolności Diabelskiego Owocu One Piece. Połączenie tej umiejętności ze zdolnością odbijania Bubble Gun pozwoliłoby Usoppowi skontrować każdy atak wymierzony w niego. Taka umiejętność będzie prawdopodobnie potrzebna, aby przetrwać nadchodzący atak przerażającego snajpera Czarnobrodego, Van Augura, przeciwnika, z którym Usopp wydaje się być przeznaczony do walki.

Czytaj także  Shonen Jump's New Manga Mystery Deep Dives Into The Rashomon Effect

Teraz, gdy ostatnia saga One Piece rozpoczęła się od wątku fabularnego Egghead Island, ujawniają się najważniejsze światowe zagrożenia. Załoga Czarnobrodego była nie do powstrzymania dzięki niektórym z najbardziej przerażających mocy Diabelskiego Owocu. W tym samym czasie tajemniczy Światowy Rząd wykonuje zaskakujące posunięcia, które powodują jeszcze większy konflikt między Słomkowymi Kapeluszami. Zbliża się wiele najbardziej ekstrawaganckich bitew One Piece, które z pewnością wystawią główną obsadę i ich umiejętności na próbę. Miejmy nadzieję, że Usopp zdobędzie Bubble Gun, którego będzie mógł użyć przeciwko najbardziej przerażającym wojownikom na świecie, którzy staną na drodze załogi.

Więcej: Światowy rząd One Piece właśnie popełnił swój największy błąd

Najnowszy rozdział One Piece jest już dostępny w Viz Media!

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *