Gwiazda Stranger Things, David Harbour, wkrótce będzie nosić dużą białą brodę i brzuch, który chwieje się jak miska pełna galaretki w nadchodzącym bożonarodzeniowym filmie akcji Violent Night. Ale w przeciwieństwie do większości przedstawień wesołego starego świętego Nicka, wersja Harbour będzie także ekspertem od jiu-jitsu — zestaw umiejętności, który Harbor już posiadał i przez cały ten czas czekał, aż filmowiec poprosi go, by się popisał. Bez wątpienia nie sądził, że będzie jak Święty Mikołaj.

„[I’m] wyszkolony w stylach zapaśniczych i jiu-jitsu. Zrobiłem film z Liam [Neeson] po serii Schwytani. Zachwycał się tym. Kiedy masz dwadzieścia kilka lat, fizycznie w szczytowej formie, nikt tak naprawdę nie jest zainteresowany, żebyś to robił. A potem stajesz się trochę stary, zdziwaczały i niezdolny, a oni bardzo się interesują!”

Rozmawiając z Total Film, Harbor drażnił się ze swoim zorientowanym na akcję podejściem do Krisa Kringle’a, z tą iteracją Świętego Mikołaja, która została zmuszona do zademonstrowania swojej skłonności do przemocy w pewną Wigilię, kiedy rodzina zostaje porwana. Tak więc Violent Night znajduje Świętego Mikołaja z Harbour sięgającego do swojego worka i wyciągającego wielką broń w Violent Night po tym, jak drużyna elitarnych najemników włamuje się do zamożnej rodziny w Wigilię Bożego Narodzenia, zabierając wszystkich w środku jako zakładników. Ale zespół nie jest przygotowany na niespodziewanego bojownika: Święty Mikołaj (Port) jest na terenie i ma zamiar pokazać, dlaczego Nick nie jest świętym. Sprawdźcie najnowsze zdjęcie z Violent Night poniżej.

Film uniwersalny/całkowity

Od twórców Johna Wicka i opisany jako „czarny jak węgiel wakacyjny thriller, który mówi, że zawsze powinieneś stawiać na czerwień”, Violent Night wyreżyserował Tommy Wirkola (The Trip, Dead Snow) na podstawie oryginalnego scenariusza napisanego przez Pat Casey i Josh Młynarz. W filmie Violent Night występują John Leguizamo (Encanto, John Wick: Rozdział 2), Beverly D’Angelo (Wakacje, wakacje National Lampoon), Alex Hassell (Tragedia Makbeta), Alexis Louder (Copshop), Edi Patterson (Sprawiedliwi kamienie szlachetne), Cam Gigandet (Zmierzch, Bez wyrzutów sumienia) i André Eriksen (Wikingowie) u boku Davida Harbour jako Święty Mikołaj.

Czytaj także  Exclusive: Joyride Clip Finds Olivia Colman Killing Time on a Road Trip

Reakcje wczesnej brutalnej nocy wychwalały dzikiego Świętego Mikołaja Davida Harboura

port-santa Uniwersalne zdjęcia

Pierwsze reakcje na Violent Night wzbudziły pochwały dla kochającego jiu-jitus Mikołaja Davida Harboura. „Nasz człowiek z #NYCC złapał #ViolentNight – oto, co miał do powiedzenia: Właśnie widziałem wczesny pokaz Violent Night w NYCC. To było pełne brutalnego, krwawego aktorstwa, banalnych żartów, najlepszych występów…..I UWIELBIAŁEM KAŻDĄ MINUTĘ!!!” powiedział jeden szczęśliwy widz.

„Właśnie obejrzałem #ViolentNight na #NYCC i to jest BLAST”, dodaje inny. „Bardzo ciężko DIE HARD spotyka ZŁEGO MIKOŁAJA z kilkoma niesamowicie pomysłowymi scenami walki o tematyce świątecznej. David Harbour jest idealny jako Święty Mikołaj. Dużo serca, ran głowy i świątecznej radości. Ten zdecydowanie zasługuje na swój tytuł. Zobacz to z tłumem!”

Wczesne reakcje szybko rozkochały się w brutalnym Świętym Mikołaju w Harbour, a kolejna reakcja mówiła: „Bah humbug, mamo – er! #ViolentNight to idealne połączenie gore i magii świątecznej. David Harbour nie powstrzymuje się jako mściwy Święty Mikołaj, który ma zadać ostatni cios. Dzięki zabójczym strzałom godnym Ostatecznego Przeznaczenia i niesamowitej logice, ten film to prawdziwy prezent!”

Violent Night ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 2 grudnia 2022 roku przez Universal Pictures.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *