Nowy film dokumentalny Amazon Prime Video, zatytułowany The Making of The Rings of Power, przedstawia niepublikowane wcześniej treści z filmu Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy. Dokument oferuje fanom spojrzenie za kulisy powstawania serialu, a także może dać im wyobrażenie o tym, czego mogą się spodziewać w sezonie 2, który jest obecnie kręcony poza Londynem. Jest wiele powodów, by ekscytować się nadchodzącymi odcinkami, poza tym, jak obsada i ekipa ożywili ten magiczny świat.

W całej serii osiem segmentów ujawnia szczegóły dotyczące tworzenia każdego odcinka. W nim jest omówione wszystko, co ma związek z tym, jak zostały połączone plany zdjęciowe, efekty specjalne i wszystko inne. Poza tym widzowie mogą również zobaczyć, jak reżyserzy ożywili postacie za pomocą fachowo zaprojektowanych kostiumów, makijażu i akrobacji, aby oddać cechy ich charakteru.

Zapowiedź filmu dokumentalnego pokazała aktorów omawiających pasję serialu, ponad ujęciami ekipy montującej kostiumy, tworzącej rekwizyty, stosującej protetykę i kręcącej sceny bitewne na dużą skalę.

Historia Władcy Pierścieni: Pierścienie Mocy

studia Amazona

Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni JRR Tolkiena. Ta seria opowiada o znanych i nowych postaciach, które próbują powstrzymać zło przed ponownym pojawieniem się w Śródziemiu.

W tym świecie czas dzieli się na wydarzenia o globalnym wpływie, dlatego okres ten nazywany jest Drugą Erą. Jak sugeruje tytuł, The Rings of Power opowiada historię prowadzącą do stworzenia pierścienia Saurona. Spektakl ilustruje również, jak Śródziemie walczy o odzyskanie sił po brutalnej wojnie. Widzowie dowiadują się więcej o innych postaciach i odniesieniach w serii, takich jak młoda Galadriela, zanim stała się potężna, oraz o tym, jak imperium Kings of Men zostało zniszczone.

Władca Pierścieni: Jak Wojna Rohirrimów może ustanowić nową ścieżkę dla serii

Czytaj także  Dlaczego Yolanda desperacko czeka na zmianę w trzecim sezonie „Stargirl”?

The Making of The Rings of Power jest dostępne podczas oglądania serialu, ale można je również znaleźć w sekcji funkcji dodatkowych. Seria składa się z ośmiu odcinków, z których każdy reprezentuje jeden odcinek Ring of Power.

Dokument zza kulis zawiera wywiady z producentami wykonawczymi JD Payne i Patrickiem McKayem. Ponadto dostępne są ekskluzywne wywiady z członkami obsady, takimi jak Morfydd Clark, Nazanin Boniadi, Ismael Cruz Córdova, Lloyd Owen, Maxim Baldry i Tyroe Muhafidin. Seria jest również atrakcyjna dla osób zainteresowanych grafiką koncepcyjną, kostiumami, charakteryzacją, a także budową masywnych scenografii do głównego pokazu.

Obserwatorzy mogą wchodzić w interakcje z technologią rentgenowską Amazon Prime Video i dowiedzieć się więcej o Pierścieniach mocy. Oprócz pytań o ciekawostki, X-ray zawiera ekskluzywne treści i informacje o obsadzie i ścieżce dźwiękowej.

Następny:

Pierścienie mocy: jak sezon pierwszy różni się od poprzednich adaptacji Tolkiena

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *