Netflixa

Wygląda na to, że nie było tajemnicy o rolach Christiny Ricci jako Miss Thornhill w środę Netflixa. Mimo to wydaje się, że wiele osób dopiero teraz zdaje sobie sprawę, że nauczycielka z Nevermore Academy grała wcześniej rolę Wednesdaya w filmie Rodzina Addamsów z 1991 roku i jego kontynuacji z 1993 roku. Filmy z lat 90. stały się jedną z najpopularniejszych ekranizacji rodziny, a obsada, w tym Ricci, stała się synonimem bohaterów. To oczywiście doprowadziło do wielu porównań między filmami a nową serią Netflix.

Środa to zupełnie nowe podejście do Rodziny Addamsów, które z pewnością trafiło w gusta fanów. Spektakl stawia córkę Addamsów w centrum historii, która jest mroczną i pokręconą tajemnicą obejmującą potwory, morderstwa i rodzinne sekrety. To sprawiło, że serial osiągnął znacznie lepszy wynik Rotten Tomatoes niż wszystkie wydania Addams Family inne niż oryginalny program telewizyjny z lat 60.

Teraz, gdy wiele osób oglądało nową serię, niektórzy dopiero zdają sobie sprawę, że pani Thornhill, a dokładniej stojąca za nią aktorka, była już kultową częścią serii. Sprawdź niektóre z komentarzy zamieszczonych na Twitterze poniżej:

Jenna Ortega nie chciała zasięgnąć porady Christiny Ricci

Christina Ricci jako Wednesday Addams Paramount Pictures / Columbia Pictures

Chociaż mogłoby się wydawać, że pytanie poprzednika o to, jak zagrać postać, byłoby dla niektórych aktorów niemądre, ale Jenna Ortega nie chciała skończyć, powtarzając wersję środy Ricciego. Wygląda na to, że dobrze się stało, ponieważ jej występ w tytułowej roli został wysoko oceniony nawet przez tych, którzy nie do końca zżelowali się z serialem. Ortega wcześniej skomentowała skupienie się na własnym przedstawieniu kultowej postaci, mówiąc:

„Myślę, że kiedy była na planie, żadne z nas nie powiedziało do siebie środy. Myślę, że dlatego, że wiedziała, żeby mi nic nie mówić… Nie sądzę, żeby chciała wchodzić w drogę mojemu występowi i czułem, że jest apodyktyczna. I czułem, że nie chcę powtarzać czegoś, co zrobiła 30 lat temu. Po pierwsze, dla własnej korzyści, ale po drugie, tak, nie chciałem jej oszukać , i nie chciałem być zbyt podobny do niej. Myślę, że nasz program ma supermoce, wyrzutków i pielgrzymów złych duchów. To dwie bardzo różne osoby, myślę, że nasze środy ”.

Czytaj także  Środowi fani domagają się od Netflix odnowienia serialu na sezon 2

Środa dostarczyła większości fanów wszystko, co obiecywała, a nawet więcej, co oznacza, że ​​istnieje duże oczekiwanie, że drugi sezon wkrótce otrzyma zielone światło. Ponieważ showrunnerzy serialu również sugerują, że dyskutowane są potencjalne spin-offy, może to być początek zupełnie nowego uniwersum Rodziny Addamsów. Na razie cały pierwszy sezon środy jest transmitowany w całości na Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *