Aktorka Nicki Aycox, być może najbardziej znana fanom Supernatural z roli Meg Masters, zmarła. Według CBR, wiadomością podzieliła się w mediach społecznościowych szwagierka Aycox, która ujawniła, że ​​aktorka zmarła z mężem u boku. Opisując siebie jako „byłą aktorkę” w swoim biografii na Instagramie, Aycox wcześniej podzieliła się ze swoimi obserwatorami, że walczy z białaczką. Miała zaledwie 47 lat.

„Moja piękna, mądra, zaciekła, niesamowicie utalentowana i kochająca szwagierka Nicki Aycox Raab zmarła wczoraj z moim bratem Mattem Raabem u boku” – czytamy w oświadczeniu. „Nicki i Matt mieli razem wspaniałe życie w Kalifornii. Zdecydowanie była wojowniczką i wszyscy, którzy ją znali, kochali ją”.

Jest szczególnie znana fanom Supernatural, chociaż aktorka miała wiele innych ról na dużym i małym ekranie. Urodzona w 1975 roku Aycox zaczynała karierę aktorską w połowie lat 90., występując w programach telewizyjnych, takich jak 3rd Rock from the Sun, Weird Science i Boy Meets World. Później pojawiła się w wielu innych hitach, takich jak Ally McBeal, The X-Files, CSI, Cold Case, Criminal Minds i Longmire. W latach 2009-2010 Aycox grał główną rolę w dwusezonowym serialu kryminalnym Dark Blue na TNT.

Jeśli chodzi o film, Aycox pojawił się także w filmach takich jak Jeepers Creepers 2, Perfect Stranger, The X-Files: I Want to Believe, Joy Ride 2: Dead Ahead i The Girl on the Train. Jej ostatnim filmem był film The Employer z Malcolmem McDowellem z 2013 roku, choć pojawiła się także w filmie telewizyjnym Dead on Campus z 2014 roku.

Nicki Aycox zostanie zapamiętana

Ci, którzy znali i kochali Aycox, pogrążyli się w żałobie po tej wiadomości. Twórca zjawisk nadprzyrodzonych, Eric Kripke, zamieścił na Twitterze hołd, wyrażając swój smutek z powodu straty.

„Było mi przykro, gdy dowiedziałem się, że wielka Nicki Aycox, nasza pierwsza Meg Masters, zmarła” – powiedział. „Za młoda. Była rozkoszą i wypowiadała kwestie jak miód i jad. Podziwiam, jak uczyniła proste słowo, takie jak„ nijakie ”, legendarnym”.

Czytaj także  Rhea Seehorn Is Excited to Reunite with Better Call Saul Co-Creator for New Sci-Fi Series

Oprócz aktorstwa Aycox był także wielkim zwolennikiem konwencji Ladies of Supernatural. Uwielbiała także muzykę, w tym stworzenie i wydanie jej jedynej EPki, Red Velvet Room, w 2015 roku.

W tym bolesnym czasie nasze myśli są z rodziną i przyjaciółmi Aycoxa. Spoczywaj w pokoju, Nicki Aycox.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *