Netflixa

Otrzymaliśmy kolejne spojrzenie na powrót Idrisa Elby jako DCI Johna Luthera. Dzięki uprzejmości Total Film, te najnowsze zdjęcia z nadchodzącej pełnometrażowej kontynuacji Luthera, Luther: The Fallen Sun, przedstawiają Elbę ponownie w swoim zaufanym trenczu i czerwonym krawacie, gdy ponownie wychodzi na ulice Londynu (jako jak również ośnieżoną górę), aby powstrzymać kolejnego sadystycznego psychopatę. Najnowsze spojrzenie na Luther: The Fallen Sun możecie zobaczyć poniżej.

Luther: The Fallen Sun będzie kontynuacją cieszącego się uznaniem serialu telewizyjnego, który rozpoczął się w BBC w 2010 roku. W serialu pojawia się gwiazda Avengers: Infinity War i The Suicide Squad, Idris Elba, jako tytułowy bohater John Luther, namiętny detektyw, który często używa brutalnych metod, aby złapać swoich winowajców. Winowajcy, którzy zwykle są zabójcami o najbardziej okrutnej, pokręconej naturze. Przez pięć sezonów krążyły plotki o filmie Luthera, a gigant streamingowy Netflix w końcu uruchomił projekt i sprowadził detektywa z powrotem po więcej przygód.

Tym samym Luther: The Fallen Sun będzie epicką kontynuacją wielokrotnie nagradzanej sagi telewizyjnej. Luther: The Fallen Sun zaczyna się od genialnego, ale zhańbionego detektywa Johna Luthera, który siedzi teraz za kratkami. Ale kiedy makabryczny seryjny morderca zaczyna terroryzować Londyn i prześladuje go niepowodzenie w schwytaniu cyber-psychopaty, który teraz z niego szydzi, Luther postanawia uciec z więzienia, aby dokończyć robotę za wszelką cenę.

Idris Elba uważa, że ​​franczyza Luther może być jego Jamesem Bondem

Idrys Elba Luter Netflixa

Podczas gdy Idris Elba był ulubieńcem agenta 007 od jakiegoś czasu, aktor raczej nie będzie musiał dołączyć do kultowej serii, wierząc, że John Luther może być jego Jamesem Bondem. „Odwołuję się do Bonda jako szablonu dla rodzaju filmu, do którego zmierzamy” — wyjaśnił niedawno Elba. „John jest główną postacią w filmie, którego jest bohaterem. Takie porównanie robię. Niektóre filmy tak robią Cóż – Bond jest jednym z nich. Ale moją ambicją jest mieć taką skalę, ten szacunek. Chcę, żeby ludzie myśleli: „Och! Luther, pierwszy film? Nikczemny”. I żeby to kontynuować. A potem może później, kiedy będę za stary, ktoś inny wkroczy, by zagrać Johna ”.

Czytaj także  Death Stranding Movie in the Works, Hideo Kojima to Produce

Wyreżyserowany przez Jamiego Payne’a i napisany przez twórcę Luthera, Neila Crossa, Luther: The Fallen Sun występuje Idris Elba obok Cynthii Erivo, Dermota Crowleya, Jessa Liaudina, Lauryn Ajufo i Natashy Patel. Andy Serkis, gwiazda Wojny o planetę małp i Władcy Pierścieni, wystąpi jako czarny charakter, David Robey, technologiczny miliarder, który wykorzystuje technologię inwigilacji do manipulowania i zabijania cywilów, a aktor ujawnia, że ​​był zaniepokojony tym, jak ciemne rzeczy dzieją się podczas wydarzeń Luther: The Fallen Sun. „Kiedy po raz pierwszy przeczytałem scenariusz, prawie chciałem go wyrzucić do kosza i wziąć prysznic” — powiedział Serkis. „Myślę, że od dawna nie spotkałem się z czymś tak mrocznym. Pomyślałem: „Czy naprawdę w tym momencie na świecie, w tym momencie i w moim życiu chcę zejść w dół w ten konkretny króliczej norze czegoś, co tak trudno pojąć ludzkości?

Luther: The Fallen Sun ma zostać wydany w marcu 2023 roku przez Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *