Obrazy uniwersalne

Najnowszy plakat do filmu „Knock at the Cabin” zapowiada kolejny horror reżysera M. Nighta Shyamalana, który budzi kontrowersje. Wydany dzięki uprzejmości oficjalnego konta Knock at the Cabin na Twitterze, cudownie stylizowany nowy plakat przedstawia niesamowite sylwetki Dave’a Bautisty i jego małej bandy powstrzymujących apokalipsę, górujących nad tytułową kabiną i informuje widzów, że mogą teraz kupić bilety na Knock at the Cabin Cabin, który ma zadebiutować w kinach w przyszłym miesiącu. Sprawdź poniżej nowy plakat Knock at the Cabin.

Knock at the Cabin koncentruje się na młodej dziewczynie i jej rodzicach, którzy podczas wakacji w odległej chatce w lesie zostają wzięci jako zakładnicy przez czterech uzbrojonych nieznajomych, którzy żądają od nich dokonania nie do pomyślenia wyboru, aby zapobiec apokalipsie. Zdezorientowana, przestraszona i mająca ograniczony dostęp do świata zewnętrznego rodzina musi zdecydować, w co wierzy, zanim wszystko będzie stracone.

Na czele tych „uzbrojonych nieznajomych” stoi Guardians of the Galaxy Vol. 3 i Blade Runner 2049, Dave Bautista, z byłym zapaśnikiem, który dał jeden z najlepszych występów roku, według Shyamalana. „Bautista jest – cóż, byłem na obiedzie z kilkoma przyjaciółmi, a oni mówili:„ Jak się ma Dave Bautista? Zapaśnik, prawda? To szalone! Jak było? A ja na to: „Zagrał w tym filmie jeden z najlepszych występów roku”. A oni byli jak „Hahaha!” A ja na to: „Nie… nie ma żartów, po prostu daję ci to prosto. Ten koleś to przyniósł”. Właściwy facet. Właściwa rola. Właściwy moment w jego życiu” – powiedział niedawno reżyser.

Wyreżyserowany przez M. Night Shyamalana, który napisał scenariusz na podstawie wstępnej wersji roboczej Steve’a Desmonda i Michaela Shermana, na podstawie powieści Paula G. Tremblaya The Cabin at the End of the World z 2018 roku, Knock at the Cabin Stars Tony Award oraz nominowany do nagrody Emmy Jonathan Groff (Hamilton, Mindhunter), Ben Aldridge (Pennyworth, Fleabag), nominowana do nagrody BAFTA Nikki Amuka-Bird (Perswazja, Stary), debiutantka Kristen Cui, Abby Quinn (Małe kobietki, Telefon stacjonarny) i Rupert Grint (Sługa, franczyza o Harrym Potterze) obok Dave’a Bautisty.

Czytaj także  Scoob! Reżyser Holiday Haunt wyjaśnia, dlaczego anulowany film został ukończony

Shyamalan porównał pukanie do kabiny do swoich znaków trafień z 2022 roku

Temp-1200x630-2 Obrazy kamienia probierczego

Widzowie bez wątpienia mają nadzieję, że po kolejnym polaryzującym wydaniu z 2021 roku, Knock at the Cabin będzie powrotem do formy dla Shyamalana. I równie dobrze mogłoby tak być, gdyby reżyser porównał film do swojego hitu science-fiction z 2002 roku, Znaki.

„Którym z moich innych filmów jest Pukanie do kabiny na boisku? Najbliższy, jak sądzę, Znaki, ponieważ oba filmy są do pewnego stopnia ograniczone i oba są zamieszkane przez takie kochane rodziny w centrum apokaliptycznej wydarzeń” — wyjaśnił Shyamalan. „Myślę, że zakochujesz się w obu tych rodzinach. Śmiejesz się z nimi, boisz się o nie. Czujesz więź”.

Knock at the Cabin ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 3 lutego przez Universal Pictures.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *