Ostrzeżenie: zawiera drobne spoilery dla Tomo-Chan Is a Girl Najnowszy romcom Crunchyroll, Tomo-Chan Is a Girl, dokonał genialnego wyboru obsady zarówno dla swojej wersji drugoplanowej, jak i dub. Obecna wielka komedia romantyczna emitowana na Crunchyroll w sezonie anime Zima 2023 to przezabawnie słodka seria Tomo-Chan is a Girl. Seria opowiada o chłopczycy o imieniu Tomo Aizawa, która rozwija uczucia do swojego najlepszego przyjaciela, Junichiro. Jednak postrzega ją jako tylko jednego z facetów. W końcu werbuje swoich przyjaciół, Misuzu i Carol, aby pomogli jej znaleźć sposób na zdobycie jego serca poprzez serię nieszczęść, które były zabawne i urocze. Spektakl może poszczycić się utalentowaną grupą aktorów, dzięki którym jego sub i dub ożywiają te postacie, ale żaden nie był doskonalszy niż obsada Carol.

Carol Olsten jest jednym z dziwacznych przyjaciół Tomo, których poznaje na początku roku szkolnego. Podczas gdy ta dwójka miała trudny start, ona stała się troskliwą towarzyszką Tomo, która pomaga jej nawiązać kontakt z jej kobiecą stroną. Interesujące w niej jest to, że jest pół-Angielką. Jest w stanie płynnie mówić zarówno po japońsku, jak i po angielsku, co jest pokazywane niezliczoną ilość razy w całym serialu, gdy zmienia się między nimi. Aby pokazać tę umiejętność, serial faktycznie obsadził aktorkę Sally Amaki, aby zagrała ją zarówno w japońskiej, jak i angielskiej wersji serialu.

Rzucanie tego samego VA dla Sub i Dub pasuje do postaci Carol

Carol z Tomo-Chan jest dziewczyną

Chociaż często zdarza się, że niektóre programy zatrudniają jednego aktora do występu zarówno w języku japońskim, jak i angielskim, to wykorzystanie dwujęzycznej aktorki ma na celu coś więcej niż tylko opłacalność. Właściwie pasuje to do postaci Carol, sprawiając, że decyzja o obsadzie jest potajemnie genialna. Sally Amaki urodziła się w Los Angeles i mówi płynnie po angielsku i japońsku. Obsadzenie jej w tej roli w jednym z najlepszych seriali Crunchyroll na zimę 2023 r. pokazuje prawdziwe zrozumienie charakteru Carol. Podkładanie jej głosu przez tę samą aktorkę w obu wersjach serialu pokazuje, że bez względu na to, jakim językiem mówią widzowie, potrafi się bez problemu porozumieć.

Czytaj także  Chainsaw Man's Anime Foreshadows the Manga's Worst Scene

Carol jest genialnym przedstawicielem osób dwujęzycznych

Carol z Tomo-Chan jest dziewczyną 2

Jeszcze lepsze w tym wyborze castingu jest to, jak serial przedstawia Carol jako nie tylko sympatyczną, ale także mądrą. Dwujęzyczność jest powszechnie postrzegana jako oznaka inteligencji ze względu na to, jak trudne może być nie tylko zapamiętanie, jak prawidłowo używać jednego języka, ale także drugiego. Chociaż może wydawać się, że jest szaleńcem, późniejszy odcinek ujawnia, że ​​​​była jedyną uczennicą, która pokonała Misuzu w standardowym teście, stając się najlepszym strzelcem w swojej klasie. To niesamowite przedstawienie tego, jak daleko biegła znajomość dwóch języków może zaprowadzić osobę, a fakt, że VA Carol jest dwujęzyczna i przedstawia obie wersje postaci, pokazuje to.

Obsadzenie Sally Amaki jako Carol było świetnym sposobem na ożywienie tej postaci z mangi. Fakt, że sama jest dwujęzyczna, pozwala na przełamanie bariery językowej, ponieważ Amaki może wykonywać angielskie i japońskie kwestie bez poświęcania wspaniałego występu, który daje, który zostałby utracony, gdyby głosili jej dwaj różni aktorzy. Tomo-Chan is a Girl to komedia romantyczna, którą trzeba zobaczyć na Crunchyroll, a genialna obsada Carol sprawia, że ​​jest to absolutnie warte obejrzenia ze względu na to, jak dobrze Sally Amaki przedstawia tę postać, ale także jak wybór łączy się z tym, kim jest Carol.

Więcej: Nominacje do Anime Awards 2023 ogłoszone przez Crunchyroll

Oglądaj Tomo-Chan Is a Girl już teraz na Crunchyroll!

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *