Netflix

Seria Addams Family w środę pojawi się na Netflix 23 listopada, ale Netflix nie mógł się oprzeć drażnieniu długo oczekiwanego serialu, ujawniając napisy początkowe serialu, który zawiera muzykę wieloletniego współpracownika Tima Burtona, Danny’ego Elfmana. Wcielając się w Jennę Ortegę w tytułowej roli córki Gomeza i Morticii Addams, Wednesday obiecuje mroczny i upiorny powrót rodziny Addamsów do formatu live-action w serialu, który wydaje się być doskonale przemyślanym projektem Burtona. Sprawdź tytuły otwierające poniżej:

Środa przyniesie nowe spojrzenie na upiorną rodzinę, odwracając uwagę od rodziców Gomeza i Morticii, aby śledzić ponurą córkę w środę, gdy „przemierza nową szkołę, nowe relacje, ale także ma do czynienia z poważnym śledztwem dotyczącym serialu zabójców, morderców i potworów”. W całym serialu środa będzie uwikłana w tajemnicę, która będzie miała wpływ na tajemnice dotyczące jej własnej rodziny.

Pomimo tego, że jest to seria, ogólny nastrój środy jest podobny do wielu programów przeznaczonych do przesyłania strumieniowego, ponieważ został również opisany jako „rozszerzony film Tima Burtona” przez showrunnerów Alfreda Gougha i Milesa Millara. Jeśli kiedykolwiek doszło do meczu w gotyckim niebie, to rzeczywiście jest to połączenie stylu Burtona i czarnego humoru rodziny Addamsów, co powinno doprowadzić do kolejnego gigantycznego hitu Netflix. To z kolei może oznaczać, że w przyszłości zobaczymy więcej od rodziny Addamsów.

Czy środa doprowadzi do kolejnych spin-offów rodziny Addamsów?

Środa Ortega Jenna Ortega/Instagram

W dzisiejszych czasach nic nie przychodzi bez pytania, czy można go wbudować w nową franczyzę. Oczywiście, od swoich komiksowych początków, rodzina Addamsów ma już ugruntowaną pozycję dzięki kreskówkom, klasycznym serialom telewizyjnym, filmom akcji na żywo i najnowszym filmom animowanym. Jedna rzecz, która jest jasna, to to, że ooky-kooky rodzina zawsze przyciąga sporą publiczność, a środa nie będzie wyjątkiem. Jeśli chodzi o możliwość kolejnych pokazów rozgrywających się w świecie środy, showrunnerzy serii rozważali już kilka opcji. Wcześniej powiedzieli:

Czytaj także  The Boys Teases Spinoff Series Gen V's Arrival in 2023

„Zdecydowanie rozmawialiśmy o tym i rozmawialiśmy o tym z Netflix. I znowu, kiedy tworzysz taki świat, intencją jest to, że którakolwiek z tych postaci może być główną bohaterką własnego programu. sposób. Wiesz, kiedy masz Freda Armisena, kiedy masz Catherine Zeta-Jones, kiedy masz Luisa Guzmana. Z pewnością jest to coś, o czym rozmawialiśmy i bardzo chcielibyśmy, aby odnieść sukces, aby naprawdę rozgałęzić się poza ten świat. tylko w środę.”

Oprócz nowej, gwiazdorskiej obsady, w tym Cathrine Zeta-Jones, Luis Guzman, Gwendoline Christie, Georgie Farmer, Isaaca Ordoneza i późnego ogłoszenia Freda Armisena jako wujka Festera, w serialu w nowej roli zagra także była środowa aktorka Christina Ricci , dając fanom filmów z lat 90. dodatkową ucztę.

Środa będzie miała premierę na Netflixie 23 listopada.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *