Netflix idzie pełną parą ze swoimi świątecznymi premierami filmów, a dzisiejsza premiera oznacza powrót Freddiego Prinze Jr. do aktorstwa po 20 latach.

Christmas with You, w reżyserii argentyńskiej reżyserki Gabrieli Tagliavini, znanej z Without Men, Perfect Lover i Ladies’ Night, Christmas with You opowiada historię Angeliny, granej przez Aimee Garcia (najlepiej /Netflix’s Lucifer), gwiazda popu, która od lat jest na szczycie, ale teraz czuje, że utknęła w swojej karierze i szuka inspiracji.

Spełnia życzenie nastoletniej dziewczyny o imieniu Cristina (Deja Monique Cruz), aby spotkać się z nią osobiście. Piętnastoletnia dziewczyna wykonała cover jednej z piosenek Angeliny, a ten gest poruszył serce piosenkarki, co skłoniło ją do zrobienia niespodzianki młodemu fanowi, pokazując się w małym miasteczku dziewczyny w Nowym Jorku. Następnie poznaje ojca dziewczynki, Miguela (Freddie Prinze Jr.), owdowiałego nauczyciela szkoły publicznej, który podziela jej zainteresowania muzyczne. Śledzimy ich wspólną drogę, aby odzyskać karierę Angeliny i zarobić trochę pieniędzy dla owdowiałego ojca, ale ich zakochanie się komplikuje sytuację.

Historia autorstwa producenta Germana Michaela Torresa została również napisana przez Paco Fariasa, Jennifer C. Stetson i Michaela Varratiego.

Powiązane: Freddie Prinze Jr. wyjaśnia, dlaczego nie będzie pracował z Sarah Michelle Gellar

Po dwudziestoletniej przerwie w aktorstwie fani z całego świata powitali powrót Freddiego Prinze Jr., który powraca do swoich korzeni w komediach romantycznych. Film uzyskał już 80% punktów w serwisie Rotten Tomatoes „Tomatometer”.

Aktor She’s All That jest bardzo dumny ze swojego nowego filmu. Niedawno powiedział Elite Daily:

„W tym filmie jestem ojcem 15-letniej córki, więc po prostu patrzyłem na nią tak, jak patrzyłbym na swoje dziecko i próbowałem uczyć tego, czego sam staram się uczyć moje dziecko” — mówi. „Wiem, jak to jest ponieść porażkę. Wiem, jak to jest odnieść sukces. Wiem, jak to jest, kiedy po prostu tak naprawdę nie słuchają, a ty wiesz, że będziesz musiał ponownie porozmawiać w przyszłym tygodniu. Z każdej z tych scen jestem niesamowicie dumny”.

Czytaj także  Indie Film Millennium Bugs Features Two Friends That Ring in the New Century With a Party

Znany jako łamacz serc z komedii romantycznych lat 90., aktor zyskał światową popularność dzięki filmom takim jak „Wiem, co zrobiłeś zeszłego lata” (1997), który zarobił na całym świecie 125 milionów dolarów, oraz jego kontynuacji „Wciąż wiem, co zrobiłeś zeszłego lata” (1998) obok Jennifer Love Hewitt.

Christmas With You jest obecnie transmitowane w serwisie Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *