CBS

Wszystkie trzy programy NCIS zbliżają się do siebie. Per Collider ujawnił, że w styczniu w CBS pojawi się trójstronny crossover. Trzygodzinne, jednonocne wydarzenie skupi się na jednej tajemnicy morderstwa, w której występują postacie z NCIS, NCIS: Hawai’i i NCIS: Los Angeles. To będzie pierwszy raz, kiedy trzy różne programy z uniwersum NCIS połączyły się w tak wielki sposób.

Amy Reisenbach, wiceprezes wykonawczy CBS ds. aktualnych programów, nazwała to wydarzenie „długo oczekiwanym, pierwszym w historii crossoverem NCISverse”, dodając, że zespoły kreatywne franczyzy „wymyśliły ekscytującą historię tego epickiego trzygodzinnego wydarzenia, które w kreatywny sposób łączy wszystkie trzy zespoły NCIS razem, aby fani mogli się nimi cieszyć w jedną noc i dłużej”. Dodała również, że „popularność, długowieczność i ciągły sukces serii jest świadectwem ogromnego talentu obsady oraz zespołów scenarzystów i producentów, którzy ożywiają te programy”.

Wszystko dzieje się 2 stycznia 2023 r., aby w szczególny sposób rozpocząć nowy rok. Crossover rozpoczyna się nowym odcinkiem NCIS zatytułowanym „Too Many Cooks”, emitowanym o 20:00, w którym postacie ze wszystkich trzech programów spotkają się w DC, aby uczcić przejście na emeryturę profesora, który nauczył wielu z nich tego, co wiedzą . Sprawy przybierają obrót, gdy profesor zostaje zabity, co początkowo wydaje się być wynikiem samobójstwa. Nasi agenci NCIS wiedzą lepiej i przypuszczają, że musi dziać się coś bardziej złowrogiego, rozpoczynając śledztwo z udziałem wszystkich naszych ulubieńców.

Ulubieńcy NCIS łączą siły, by zabić zabójcę

NCIS: Los Angeles zostaje odnowione na sezon 13 w CBS CBS

Drugim rozdziałem crossovera będzie odcinek NCIS: Hawai’i „Deep Fake” o 21:00, w którym agenci połączą siły, aby rozpocząć śledztwo, które będzie obejmować „wysokie osobiste stawki dla każdej postaci”. W trzecim i ostatnim rozdziale wydarzenia, odcinku NCIS: Los Angeles „A Long Time Coming” o 22:00, zostanie odkryty naturalny zwrot akcji, w którym agenci dowiadują się, że wyznaczono za nich wysoką nagrodę.

Czytaj także  Wednesday Star chwali Jennę Ortegę jako „Naprawdę wyjątkową” w tej roli

Seria NCIS została uruchomiona wraz z oryginalnym programem, spin-offem JAG, w 2003 roku. Serial wciąż się rozwija, od tego czasu zrodził wiele spin-offów. Jeden spin-off pojawił się już i zniknął z NCIS: New Orleans emitowanym przez siedem sezonów od 2014 do 2021 roku. Tymczasem NCIS: Los Angeles jest nadawane od 2009 roku, podczas gdy NCIS: Hawai’i odniosło sukces w zeszłym roku. Będzie więcej z tego uniwersum, jak również ogłoszono na początku tego roku, że australijski spin-off NCIS: Sydney, oznaczający pierwszą odsłonę serii wychodzącą poza Stany Zjednoczone, jest w fazie rozwoju w Paramount +.

Sprawdź trójstronne wydarzenie crossover NCIS w poniedziałek, 2 stycznia 2023 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *