Ostrzeżenie: SPOILERY do Sasuke’s Story – The Uchiha and the Heavenly Stardust rozdział 7-2. Sasuke’s Story, kontynuacja spinoffu Naruto, ujawniła wielkiego zdrajcę tuż przed kulminacyjnym finałem. Gdy Sasuke jest zajęty powstrzymywaniem Zansula i jego armii wskrzeszonych dinozaurów, Sakura pada z rąk Jiji, pierwszego przyjaciela, którego Sasuke poznał podczas swojej niebezpiecznej misji w krainie Redaku.

Nawet jeśli adaptacja anime Sasuke Retsuden (Sasuke’s Story w wersji angielskiej) właśnie zakończyła się w anime Boruto, mandze pozostało jeszcze kilka rozdziałów. W rozdziale #7-2 armia dinozaurów obudzona przez Zansula za pomocą wersji jutsu Edo Tensei szaleje w więzieniu. Na szczęście jest tam Sakura i używa swojej niesamowitej siły, by chronić więźniów, powalając dinozaury gołymi rękami, podczas gdy Sasuke i jego nowy pomocnik Meno ścigają Zansula. Jednak potem wpada na Jijiego, który wykorzystuje chwilę nieuwagi, by dźgnąć Sakurę zatrutym ostrzem, ujawniając się jako sojusznik Zansula i shinobi, który faktycznie używa Edo Tensei do kontrolowania dinozaurów.

Jiji to tajemniczy shinobi kontrolujący armię dinozaurów

Jiji dźga sakurę w sasuke retsuden

Jiji był pierwszym przyjacielem, którego poznał Sasuke po infiltracji więzienia Redaku, w jego misji znalezienia wskazówek dotyczących tajemniczej choroby dotykającej Naruto. Jiji był przyjazny i pomagał Sasuke podczas śledztwa, okazując nawet słabość do Sakury po tym, jak dołączyła do męża, udając więziennego lekarza. Jednak w rzeczywistości współpracował z Zansulem, aby wykorzystać Edo Tensei do wskrzeszenia armii dinozaurów, aby wesprzeć zamach stanu dokonany przez premiera Redaku. Po zorientowaniu się, że Sasuke i Sakura szukali czegoś ukrytego w więzieniu, Jiji pozwolił im rozwiązać tajemnicę Mapy Niebios, a następnie ukradł Ultra Cząsteczki potrzebne do wyleczenia Naruto.

Nie jest jeszcze jasne, dlaczego Jiji współpracuje z Zansulem. Wcześniej wspomniał o narzeczonej o imieniu Margo, która czeka na niego w stolicy Redaku, więc może być dźwignią, a może jest po prostu najemnym shinobi pracującym dla tego, kto mu zapłaci. To zaskakujące, że był w stanie ukryć swoją naturę przed ostrożnym weteranem, takim jak Sasuke, co oznacza, że ​​Jiji musi mieć dobre umiejętności shinobi. Nawet potężna i potężna Sakura została całkowicie oślepiona i teraz znalazła się w bardzo niebezpiecznej sytuacji, a więzienie wokół niej się zawaliło.

Czytaj także  Ash Finally Reunites With Three of His Most Iconic Pokémon

Pomimo tego, że Sasuke’s Story był bardziej spinoffem niż prawdziwą kontynuacją Naruto, Sasuke’s Story okazał się dość popularny wśród fanów, którzy docenili to, że zwrócił uwagę na Sasuke i Sakurę oraz ich dynamikę jako małżeństwo. Anime Boruto prawdopodobnie zepsuło zakończenie Historii Sasuke wielu fanom, ale czytelnicy tylko mangi wciąż czekają, aby zobaczyć, jak zakończy się ta historia. Nawet legendarny shinobi, taki jak Sasuke, ma problemy z walką z armią nieśmiertelnych dinozaurów, a ujawnienie zdrady Jijiego sprawi, że bitwa będzie jeszcze trudniejsza.

Więcej: Sakura pokonuje Naruto i Sasuke w oficjalnym sondażu popularności

Najnowszy rozdział Historii Sasuke – The Uchiha and the Heavenly Stardust jest dostępny w Viz Media.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *