Fani Naruto zobaczą więcej jednej z ulubionych oryginalnych postaci serii, ponieważ Sasuke wkrótce znajdzie się w centrum uwagi. Sasuke Retsuden – znany również pod przetłumaczoną nazwą Sasuke’s Story – The Uchiha and the Heavenly Stardust – zostanie zaadaptowany. Seria została niedawno przetłumaczona i wydana w odcinkach przez VIZ Media, ale fani już wkrótce będą mieli nowy sposób na poznanie tej historii.

Na Twitterze Shonenleaks podzielił się wiadomością o nadchodzącej adaptacji. Historia Sasuke zostanie dostosowana i zintegrowana z Boruto. Odcinki zawierające tę historię zaczną być emitowane 8 stycznia. Historia Sasuke została pierwotnie opublikowana w 2019 roku jako lekka powieść napisana przez Juna Esakę z ilustracjami Kishimoto. Tego lata lekka powieść – wraz z dwoma innymi – została przetłumaczona i opublikowana w języku angielskim. W tym roku historia została również zaadaptowana w formie mangi przez Shingo Kimurę. Obecnie jest serializowany z Shonen Jump. Fani nie będą musieli długo czekać, aby zobaczyć, jak tytułowy bohater wyrusza na nową przygodę ze swoją żoną Sakurą.

Jak dotąd seria została dość dobrze przyjęta, biorąc pod uwagę, że ma tylko cztery rozdziały wydane w aplikacji Shonen Jump w celu adaptacji mangi. Ta historia przedstawia Sasuke i Sakurę jako duet mąż-żona. Sasuke musi znaleźć lekarstwo na chorobę, na którą cierpi Naruto. Zaczyna próbować odtworzyć kroki Mędrca Sześciu Ścieżek, o którym wiadomo, że cierpiał na podobną chorobę. Po drodze para zmierzy się z nowymi zmaganiami, w tym z dinozaurami – które już przykuły uwagę fanów, biorąc pod uwagę brak obecności prehistorycznych stworzeń w świecie Naruto do tego momentu. Biorąc pod uwagę próby, którym ta dwójka musiała stawić czoła, łącząc się ze sobą, długoletni fani parowania Sakury i Sasuke będą mieli na co czekać. Sakura również będzie miała szansę zabłysnąć w tej nowej historii, dając jej znacznie więcej czasu na ekranie – jeśli fabuła anime pozostanie w większości wierna lekkiej powieści i mandze.

Czytaj także  My Hero Academia Proves Shigaraki Is Complicit, Not a Victim

Sasuke może dać Naruto lepszą kontynuację niż Boruto

Choć ma swoich fanów, Boruto: Naruto Next Generations jak dotąd nie udało się zapewnić wielu fanom takiego samego poczucia przywiązania do niego, jak jego poprzednik. Seria przypływów i odpływów, jeśli chodzi o zainteresowanie czytelników, i wniosła wiele nowych koncepcji do świata opowieści. Technologia odegrała znacznie większą rolę niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto pojawiła się krytyka, że ​​​​postacie z Naruto są źle traktowane w porównaniu z ich oryginalnymi iteracjami. Jednak odbiór Sasuke Retsuden był znacznie cieplejszy, częściowo dzięki temu, że śledził dwie ważne postacie z Naruto.

Najbardziej interesującą rzeczą w tej konkretnej adaptacji w odniesieniu do anime jest to, że ma ona miejsce na jakiś czas przed Boruto. Seria ma już około 279 odcinków, więc może to być retrospekcja. Ciekawie będzie zobaczyć, jak zostanie to włączone w stosunku do bieżących wydarzeń zachodzących w serii. Fani Naruto mogą zobaczyć adaptację anime Sasuke’s Story – Sasuke Retsuden – kiedy łuk rozpocznie się 8 stycznia 2023 r.

Więcej: Naruto w końcu zapewnia Sasuke i Sakurę moment, którego domagali się fani

źródło: shonenleaks

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *