Rodziny Naruto i Sasuke otrzymują porywające oficjalne grafiki od Studio Pierrot, aby uczcić Chiński Nowy Rok i 20. rocznicę anime Naruto. Dwie ukochane postacie dorosły po zakończeniu serii i obie stworzyły własne rodziny, a ich dzieci, Boruto i Sarada, objęły rolę bohaterów sequela Boruto: Naruto Next Generations.

Rok 2022 był przełomowy dla Naruto, wyznaczając 20. rocznicę wyemitowania pierwszego odcinka anime. Popularność anime Naruto w latach 2000 i 2010 przyczyniła się do powszechnego rozpowszechnienia kultury anime na całym świecie. Studio Pierrot postanowiło uczcić dziedzictwo swojej najsłynniejszej produkcji najpierw pięknym remakiem wideo najlepszych momentów Naruto, a następnie specjalną podwójną ilustracją, łączącą rodziny Naruto i Sasuke w obchodach Nowego Roku.

Grafika udostępniona przez @Abdul_S17 na Twitterze przedstawia rodziny Uchiha i Uzumaki w tradycyjnych chińskich strojach. Na oprawę ilustracji duży wpływ ma również symbolika chińskiego Nowego Roku. Sasuke trzyma ciasteczko z wróżbą, podczas gdy Naruto ma tradycyjne papierowe lampiony, które symbolizują wyzwolenie z przeszłości i powitanie nowego początku. Tymczasem Boruto otwiera worek pełen złotych monet, które symbolizują szczęście. Dwie kobiety z rodzin, Sakura i Hinata, stoją dumnie nad swoimi mężami, podczas gdy Sarada Uchiha i Himawari Uzumaki dopełniają tego wzruszającego obrazu. Co ciekawe, na ilustracji nie ma przybranego syna Naruto, Kawakiego.

Rodziny Naruto i Sasuke reprezentują pokój, o który walczyli

Naruto i Sasuke przeszli od zaciekłych rywali do dobrych przyjaciół, aż Uchiha zdecydował się zdradzić swoją wioskę i dołączyć do Orochimaru, aby znaleźć siłę potrzebną do zemsty na swoim bracie Itachim. Naruto jednak nigdy nie porzucił swoich przyjaciół i powitał go z powrotem w Konoha pod koniec serii, po ostatecznej, epickiej bitwie między nimi. W Boruto obaj shinobi wyrośli na członków rodziny i obaj również walczą o zrównoważenie swoich obowiązków jako Hokage i jego „cienia” z oddaniem dla swoich rodzin. Boruto i Sarada również awansowali jako nowe pokolenia obrońców Konohy. W mandze Boruto zmagają się obecnie z niebezpieczną obecnością w wiosce hipnotyzującej Eidy i jej niepokonanego brata Daemona.

Czytaj także  How Pokémon's Dub Forced the Series to Invent its Own Language

Rok 2023 przyniesie nowe, ekscytujące zmiany w serii Naruto. Dynamika rodzinna Sasuke zajmie centralne miejsce w adaptacji anime spinoffu Sasuke’s Story, który jest obecnie serializowany jako manga. Rodziny Naruto i Sasuke reprezentują pokój, który uzyskali przez tyle bólu i poświęcenia, a teraz ich potomkowie muszą bronić go za wszelką cenę.

Więcej: Nowa kontynuacja Naruto daje ulubionej przez fanów postać, co mu się należy

Źródło: @Abdul_S17 na Twitterze.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *