Spoilery dla My Hero Academia Rozdział 371 Wielu uczniów My Hero Academia odeszło na bok podczas ostatniego łuku wojny, szczególnie ci, których umiejętności nie są przeznaczone do walki. Teraz, dzięki temu, co wygląda na przebudzenie dziwactwa, jeden z tych uczniów zamierza to wszystko zmienić i nie wiadomo, jaką nową moc może odkryć.

Koji Koda, znany również pod imieniem bohatera Anima, jest łagodnym młodym studentem w My Hero Academia o niekonwencjonalnym wyglądzie, którego dar, Anivoice, pozwala mu komunikować się, a nawet dowodzić zwierzętami. Koda jednak nie chce, aby żadne z tych zwierząt zostało zranione, więc czasami niechętnie wykorzystuje je do atakowania wrogów, a nawet wysyła je w niebezpieczeństwo jako dywersję. „Ostateczny ruch” Kody wypuszcza ogromne stado ptaków, które spadają na wroga, ale jak sama nazwa wskazuje, jest to raczej ostateczność – aczkolwiek taka, którą obecnie stosuje w rozdziale 371.

Gdy Koda używa swojego daru, by zaatakować monologowego złoczyńcę, coś innego zaczyna mu się przydarzyć. Koda ma spiczastą głowę, a gdy rozkazuje ptakom, aby zaatakowały, punkt zaczyna się zmieniać, przekształcając się w coś, co najlepiej można opisać jako koronę. Dzieje się tak, gdy krzyczy w obronie swojego przyjaciela i koleżanki z klasy Shoji – w sposób podobny do tego, w jaki Himiko Toga obudziła swoje dary. Kiedy Dar Togi został przebudzony, oznaczało to wzrost użyteczności, ponieważ mogła teraz używać Darów ludzi, w których się przekształciła, o ile miała silny emocjonalny związek z tą osobą. Okoliczności przebudzenia daru są rzadkie, ale generalnie wydają się obejmować zarówno silne emocje, jak i niebezpieczną sytuację życia lub śmierci, które wydają się dotyczyć również Kody.

Co może zrobić przebudzona anivoice?

Trudno powiedzieć z całą pewnością, jaką nową moc mogła odblokować Koda. Ponieważ jego Anivoice pozwala mu już komunikować się ze zwierzętami i dowodzić nimi, może to stanowić bezpośrednie ulepszenie — być może ta zmiana będzie działać jak antena i wzmocni jego sygnał, pozwalając mu przyzywać zwierzęta z dużo większego obszaru. Ewentualnie Dar może ewoluować w innym kierunku w My Hero Academia, na przykład dając mu możliwość dowodzenia ludźmi, chociaż może to być trochę zbyt potężne. Ponieważ jego komunikacja ze zwierzętami przypomina telepatię, możliwe jest również, że jego dar może zmienić się w ogólne dary telepatii, którego mógłby użyć do komunikacji z atakującą Armią Wyzwolenia Meta. Ponieważ Koda i pozostali nie chcą skrzywdzić większości zbuntowanych mutantów, taka moc byłaby teraz wyjątkowo przydatna.

Czytaj także  One Piece ujawnia, że ​​Elbaf jest kluczem do jego tajemnic

Koda może być jednym z najmniej skupionych na uczniach My Hero Academia, ale to nie musi oznaczać, że będzie bezużyteczny w tej ostatecznej konfrontacji. Bez względu na to, jakie ulepszenie Koda i jego dziwactwo mogą znaleźć się w przyszłych rozdziałach My Hero Academia, miło jest widzieć, że niektórzy uczniowie, którzy byli traktowani jako postacie poboczne, mają trochę czasu w centrum uwagi, nawet jeśli jest to znacznie później niż większość by sobie tego życzyła.

Dalej: Dlaczego najpotężniejsze dziwactwa My Hero Academia są doskonałymi przeciwieństwami

Najnowszy rozdział My Hero Academia jest już dostępny do przeczytania w aplikacji Shonen Jump firmy Viz Media!

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *