Trzeci odcinek nowej serii HBO, The Last of Us, zmienił sytuację, skupiając większość swojego czasu działania na relacji między Billem (w tej roli Nick Offerman) a Frankiem (w tej roli Murray Bartlett). Odcinek zatytułowany „Długi, długi czas” zebrał pochwały jeszcze przed oficjalnym debiutem. Przedstawienia aktora dotyczące związku Billa i Franka sprawiły, że wielu widzów chciało zobaczyć więcej z tej pary. Jednak Offerman i Bartlett rozmawiali o możliwości spin-offu dla swoich postaci z Last of Us podczas czatu z GameMe +.

Trzeci odcinek Last of Us został napisany przez Craiga Mazina i wyreżyserowany przez Petera Hoara. Odcinek dzieli swój czas między Joela (w tej roli Pedro Pascal) i Ellie (w tej roli Bella Ramsey). Otwarcie i zakończenie „Long, Long Time” przedstawia podróżujący duet. Jednak długi środek skupia się na historii miłosnej Billa i Franka. Historia pary prowadzi widzów przez 16-letni romans pary, ujawniając, jak Bill i Frank się poznali, ich związek z Joelem i Tess oraz obserwowanie, jak para razem się starzeje, zanim ostatecznie zdecyduje się zakończyć swoje życie z powodu śmiertelnej choroby Franka.

Murray Bartlett powiedział, że Bill i Frank mogą wypełnić brakujące luki

Ostatni z nas Nick Offerman HBO

Mówiąc, GameMe + Offerman i Bartlett zastanawiali się, czy ich postacie z Last of Us mogą powrócić na spinoff. Podczas gdy Offerman żartował na temat potencjalnego pięciosezonowego spin-offu dla pary, Bartlett (znany z roli Armonda w pierwszym sezonie serialu HBO The White Lotus) zauważył, że spin-off mógłby potencjalnie wypełnić brakujące luki w tym, co pokazano w Billu i Franku. relacja.

Bartlett powiedział: „To niesamowite, że ten odcinek obejmuje tak duży fragment życia tych dwojga ludzi. To jedna z rzeczy, które czynią go tak wyjątkowym, widząc od samego początku, jak to połączenie rozwija się w czasie. w pewnym sensie jak film. Jest w pewnym sensie kompletny, ponieważ obejmuje historię od początku do końca. Naprawdę pozwala zobaczyć pełen rozkwit tego związku. Ale tak, jak wspaniale byłoby wrócić i wypełnić wszystkie te miejsca?”

Czytaj także  Incel jest największym złoczyńcą 2022 roku

Offerman odpowiedział: „Masz cholerną rację, możemy sobie wyobrazić spinoff. Nie zrobiliśmy nic innego, jak tylko rozkoszować się wizjami spinoffu, prequeli, epilogów, co tylko chcesz. Cóż, tak, to znaczy, byłoby wspaniale zobaczyć wiele rzeczy dopracowanych, wiele dynamiki, które przeskoczyliśmy, ponieważ obejmujemy 20-kilka lat. Tak, powiedziałbym, że pięć 10-odcinków sezony prawdopodobnie powinny to pokryć…” – zażartował.

The Last of Us emitowany jest w HBO w każdą niedzielę.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *