Główny bohater Breaking Bad, Walter White, być może był w stanie pokonać nikczemnych wrogów, takich jak Gustavo Fring, ale jak porównałby go z Batmanem, Kudłatym, Gizmo i Królikiem Bugsem? Jeśli postać grana przez Bryana Cranstona trafi do crossoverowej gry walki MultiVersus, fani będą mogli znaleźć odpowiedź na to pytanie. Wydany w zeszłym roku MultiVersus to darmowa gra w stylu serii Super Smash Bros. firmy Nintendo. Uwzględniono różne postacie z biblioteki Warner Bros. Discovery, co spowodowało, że grywalna lista gier zakończyła się bardzo losowo z grywalnymi wojownikami, od Iron Giant i Arya Stark po Steven Universe i Rick and Morty.

W mediach społecznościowych pojawiła się popularna kampania fanów, aby Walter White został dodany do listy gier jako grywalna postać. Ponieważ Sony jest właścicielem praw do Breaking Bad, niektóre problemy z prawami będą musiały zostać rozwiązane, zanim to się stanie, ale mimo to fani pracują nad urzeczywistnieniem tego marzenia. Teraz, według ComicBook.com, fani dokuczali starszemu rysownikowi postaci, Danowi Ederowi, który zaoferował niejasną, ale obiecującą odpowiedź na sugestię umieszczenia Heisenberga w grze.

„Jedyny sposób, w jaki będę miał dobry rok 2023, to zobaczyć, jak Walter White dołącza do MultiVersus w tym roku” – napisało na Twitterze konto utworzone na potrzeby kampanii dla fanów.

„Spodziewaj się dobrych rzeczy” – odpowiedział bezpośrednio Eder.

Breaking Bad może przetrwać dzięki innym mediom

Breaking-Bad-Criminal-Elements-1 Gry FTX

Podczas gdy Bryan Cranston powrócił do roli Waltera White’a w ostatnim sezonie Better Call Saul w zeszłym roku, nie ma obecnie planów tworzenia kolejnych historii w tym świecie. Może to oznaczać, że fani nie zobaczą już Waltera w żadnych programach telewizyjnych, ale to oczywiście nie oznacza, że ​​nie zobaczymy już więcej tej postaci. Teoretycznie może pojawić się w innych mediach, na przykład w świecie gier wideo, być może Cranston ponownie wcieli się w tę rolę, wykonując pracę lektora. W każdym razie zaczyna się wydawać, że kampania fanów może faktycznie sprawić, że twórcy MultiVersus rozważają odrodzenie Heisenberga, wprowadzając go do gry.

Czytaj także  Słowo na L: Generacja Q odzwierciedla bezpieczną przestrzeń Hollywood

Breaking Bad był emitowany przez pięć sezonów od 2008 do 2013 roku. Stworzony przez Vince’a Gilligana serial podąża za Cranstonem jako Walterem White’em, nauczycielem chemii w liceum, który współpracuje z byłym uczniem (Aaron Paul), aby wyprodukować wysokiej jakości metamfetaminę jako sposób na opłacając rachunki medyczne, tylko po to, by rozwinąć upodobanie do budowania imperium w przestępczym półświatku. Seria odniosła ogromny sukces, zdobywając mnóstwo nagród Emmy i szerokie uznanie. Jego spin-offowa seria, Better Call Saul, zakończyła się w tym roku, a kontynuacja filmu, El Camino: A Breaking Bad Movie, trafiła na Netflix w 2019 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *