CW

Wkrótce Misha Collins wcieli się w rolę jednego z najbardziej znanych przeciwników Batmana w nadchodzącej serii CW Gotham Knights, a przed nadejściem serialu fani będą mogli rzucić okiem na jego przybycie. Wcześniej ogłoszono, że gwiazda Supernatural zagra Harveya Denta, a dobre spojrzenie na niego w tej roli zostało zaprezentowane w oficjalnym zwiastunie. Ale zwiastun nie ujawnił Denta, który pojawia się po ogromnym oszpeceniu twarzy, które powoduje, że staje się nikczemnym Dwoma Twarzami.

Premiera Gotham Knights jest ustawiona dopiero w marcu, ale rozpoczynając nowy rok, Collins udostępnił na Instagramie wideo zza kulis serialu. Materiał filmowy jest zwiastunem tego, jak będzie wyglądał jako Two-Face, a zespół charakteryzatorów zastosuje protezy twarzy aktora. Oczywiście wideo nie pokazuje, jak wygląda jako Two-Face po zakończeniu procesu, ale podkreśla, ile czasu musi spędzić w fotelu do makijażu, aby jego transformacja została zakończona.

Tweet brzmi: „Spod warstw tego kończącego się roku wyłonię się przemieniony w 2023 r.…”

Chociaż sugeruje to, że zobaczymy, jak Two-Face pojawi się w jakiś sposób w Gotham Knights, fani nie powinni spodziewać się, że Harvey Dent od razu stanie się jego nikczemnym alter ego. Collins powiedział wcześniej, że spędzi „cały pierwszy rok” jako Harvey, zanim zostanie Dwoma Twarzami. Mówił także o związku swojej postaci z Turnerem Hayesem.

„Gram Harveya Denta, który jest prokuratorem okręgowym Gotham, a tak się składa, że ​​przyjaźniłem się z Brucem Waynem” – powiedział w wywiadzie dla TVLine. „Znałem tego młodego człowieka bardzo dobrze, kiedy dorastał, prawda? Turner Hayes był dla mnie prawie jak adoptowany siostrzeniec, więc kiedy piętrzą się przeciwko niemu dowody, nie chcę, żeby to była prawda. ”.

Gotham Knights wyobraża sobie ogarnięte przestępczością Gotham bez Batmana

rycerze gotham cw Warner Bros./CW

Czytaj także  Assassin's Creed Netflix Series Drops Writer Jeb Stuart

Serial tworzą James Stoteraux, Natalie Abrams i Chad Fiveash. Akcja rozgrywa się w wersji Gotham City, w której Bruce Wayne/Batman zmarł, podążając za adoptowanym synem Bruce’a, Turnerem Hayesem (Oscar Morgan), który tworzy nieprawdopodobny sojusz z dziećmi niektórych wrogów Batmana, gdy wszyscy są niesłusznie oskarżeni o morderstwo. Oprócz Morgana w serialu występują także Navia Robinson, Fallon Smythe, Tyler DiChiara, Olivia Rose Keegan, Anna Lore, Rahart Adams i Misha Collins.

Gotham Knights zadebiutuje na CW 14 marca 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *