NBC

Podczas emisji w NBC amerykańska wersja The Office odniosła wielki sukces, zdobywając mnóstwo prestiżowych nagród, oprócz wysokiej oglądalności i powszechnego uznania. Chociaż serial zakończył się w 2013 roku po dziewięciu sezonach, przez ostatnią dekadę utrzymywał swoją popularność, częściowo dzięki dostępności w serwisach streamingowych. To program, który wielu fanów nieustannie ogląda w swoim obecnym domu w Peacock, ale nawet przy popularności The Office w transmisji strumieniowej są tacy, którzy uważają, że serial nie przetrwałby, gdyby miał swoją premierę w 2022 r., biorąc pod uwagę, ile razy zmienił się.

Możesz zaliczyć Mindy Kaling, byłą scenarzystkę i gwiazdę serialu, jako kogoś, kto przyznaje, że Biuro było produktem swoich czasów, który prawdopodobnie nie byłby tak dobry dla dzisiejszych widzów. Mówiła na ten temat w ostatnim wydaniu Good Morning America (za EW), przyznając, że rozmawiała z innymi członkami zespołu kreatywnego serialu o tym, jak „zmieniły się gusta”. Kaling mówi, że w dzisiejszych czasach serial byłby znacznie bardziej problematyczny, ponieważ „to, co obraża ludzi” również zmieniło się nieco w ciągu ostatniej dekady. Jak wyjaśnia Kaling:

„Ten program jest teraz tak nieodpowiedni. Scenarzyści, z którymi wciąż jestem w kontakcie, zawsze rozmawiamy o tym, jak wiele z tego serialu prawdopodobnie nie moglibyśmy teraz zrobić. Gusta się zmieniły i szczerze mówiąc, to, co obraża ludzi, zmieniło się tak teraz dużo”.

Być może posiadanie reputacji jako programu, który przesuwa granice, sprawia, że ​​Biuro jest tak przyjemne w oglądaniu raz po raz dla fanów, jak Kaling również teoretyzuje.

„Myślę, że to właściwie jeden z powodów, dla których serial jest popularny, ponieważ ludzie czują, że jest w nim coś nieustraszonego lub tabu, o którym mówi się w programie”.

Mindy Kaling mówi, że Kelly zostałby „odwołany” w prawdziwym życiu

Biuro NBC

Czytaj także  1923's Michelle Randolph Discusses Working With Helen Mirren, Elizabeth’s Backstory and Season 1 Ending

Nic nie wskazuje na to, że Biuro otrzyma w tym czasie odrodzenie, ale Kaling ma pomysł, co stało się z jej postacią, Kelly Kapoor. Wyobraża sobie, że Kelly coraz bardziej angażuje się w media społecznościowe do tego stopnia, że ​​staje się popularną influencerką. Jednak szybko straciłaby łaskę, gdy zostałaby szybko „odwołana”, co sugeruje, że prawie wszyscy inni z Biura również mieliby z nimi coś podobnego.

„Myślę, że rzuciłaby Dunder Mifflin, aby zostać influencerem. A potem prawdopodobnie zostałaby prawie natychmiast odwołana. Właściwie większość postaci w tym programie byłaby już anulowana”.

Możesz przesyłać strumieniowo The Office​​​​​​​ na Peacock.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *