Ostatnia część Stranger Things ma zostać nakręcona w 2023 roku, ale niedawny koszmar sprawia, że ​​Millie Bobby Brown obawia się powrotu do serialu. Brown występuje obecnie jako tytułowa postać w serialu Netflix Enola Holmes 2, jako młodsza siostra kultowego detektywa Sherlocka Holmesa, który idzie w jego ślady. W filmie, którego premiera odbyła się w piątek, Brown często przełamuje czwartą ścianę i rozmawia bezpośrednio z kamerą, aby przekazać widzom szczegóły sprawy. Dzisiaj donosi, że podczas pytań i odpowiedzi z obsadą podczas nowojorskiej premiery filmu, Brown powiedział:

„Podczas kręcenia filmu śniło mi się, że jestem na planie Stranger Things i nie mogę przestać patrzeć w kamerę. A teraz mam głęboko zakorzenioną obawę, że już nigdy nie przestanę patrzeć na aparat. Teraz mam na tym punkcie obsesję”.

Brown wystąpił w Stranger Things jako Eleven od pierwszego sezonu. To zapoczątkowało karierę młodej aktorki, która za swoją rolę zdobyła wiele indywidualnych wyróżnień, w tym dwie nominacje do nagrody Screen Actors Guild i dwie nominacje do nagrody Primetime Emmy. Wraz z obsadą zdobyła nagrodę Screen Actors Guild Award za wybitną kreację zespołu w serialu dramatycznym.

Brown zaczęła pracować nad Stranger Things w wieku zaledwie 12 lat, a teraz ma 18 lat. Oczekuje się, że po powrocie w piątym sezonie Stranger Things będzie zawierał skok w czasie, biorąc pod uwagę różnicę wieku młodej obsady od czasu premiery. W poprzednim wywiadzie Brown zwrócił się do pożegnania z Eleven:

„To była ogromna część mojego życia i przez większość czasu będzie to smutne, ale mam przeczucie, że będę w stanie w końcu ją puścić i zwolnić część mojego harmonogramu, aby móc opowiedzieć kilka własnych historii”.

Netflixa

Enola Holmes miała swoją premierę w 2020 roku i podążała za młodą bohaterką, gdy próbowała zlokalizować swoją matkę. Kontynuacja podąża za Enolą, która kontynuuje podążanie śladami swojego brata, i tym razem otwiera swoją agencję detektywistyczną. Wydaje się, że sprawy nie toczą się tak gładko, jak przewidywała Enola, a kiedy jest już prawie gotowa się poddać, dostaje swoją pierwszą pracę, szukając zaginionej dziewczyny.

Czytaj także  The Rock's That '70s Show Appearance Remembered by Fans

Podobnie jak oryginał, sequel został napisany przez Jacka Thorne’a i wyreżyserowany przez Harry’ego Bradbeera. Filmy oparte są na serii Nancy Springer o tym samym tytule.

W Enola Holmes 2 występuje Brown jako tytułowa postać, Henry Cavill jako jej brat Sherlock Holmes i Helena Bonham Carter jako matka rodzeństwa, Eudoria Holmes. W obsadzie są także Louis Partridge, Susie Wokoma, Adeel Akhtar, David Thewlis i Sharon Duncan-Brewster.

Wszystkie cztery sezony Stranger Things oraz Enola Holmes i Enola Holmes 2 są dostępne w serwisie Netflix. Wraz z zakończeniem Stranger Things, Brown pojawi się następnie w Damsel i The Electric State.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *