Netflixa

Aktorka Millie Bobby Brown stała się dobrze znaną postacią w branży rozrywkowej od czasu, gdy stała się gwiazdą dzięki serialowi Stranger Things firmy Netflix. Poza rolą główną w popularnym serialu Netflix jako obdarzona nadprzyrodzonymi zdolnościami Jedenastka, Brown zagrał także główną postać w serii filmów Netflix Enola Holmes. Drugi film z serii Enola Holmes miał swoją premierę w październiku. W sequelu fani Enoli w końcu mogli zobaczyć, jak postać grana przez Browna całuje Lorda Tewkesbury’ego po tym, jak ich romans był drażniony przez cały pierwszy film.

Niedawno serwis Buzzfeed.News poinformował, że Brown ujawniła, że ​​to ona przejęła dowodzenie, gdy aktorzy ćwiczyli scenę. W filmie, który został udostępniony na stronie TikTok Netflix, Brown podekscytowany oświadczył: „Na próbie złapałem go za twarz i pocałowałem, a on był jak…”, zanim zrobiła przesadnie zaskoczoną minę, by naśladować swoją koleżankę z planu. Brown kontynuował, mówiąc: „To było takie słodkie, naprawdę widzieć, jak przejmuje inicjatywę. A także widok dziewczyny, która właśnie wykonuje pierwszy ruch, jest po prostu naprawdę ekscytujący”.

Po swoim wstępnym oświadczeniu Brown ujawnił, że jej współpracownik, Louis Partridge, poprosił ją, by przestała go uderzać po tym, jak zdecydowała się nawiązać z nim fizyczny kontakt podczas sceny walki pary. Brown powiedział: „Ponieważ Louis jest dobrym przyjacielem, po prostu go uderzałem, nie robiłem akrobacji, naprawdę go raniłem. Pod koniec powiedział:„ Millie, czy możesz po prostu udawać, że mnie uderzyłeś ”. po prostu trafiając go prosto w żołądek”.

Brown zakończył mówiąc: „To bardzo urocza scena i myślę, że fani ją pokochają”.

Enola Holmes 2 Kluczowe zdjęcie artystyczne Netflixa

Czytaj także  Scream VI Final Trailer Teases the Return of Ghostface This Friday

Jednak koordynator ds. intymności, Jessica Steinrock, nie miała takich samych ciepłych uczuć, gdy usłyszała, jak Brown traktował Partridge’a na planie. Na swojej stronie TikTok Steinrock zawołała Browna za to, że nie uzyskał zgody swojej współgwiazdy i uderzył go. W podpisie do filmu napisała: „Zgoda jest obowiązkowa. Nie musimy się całować z niespodzianką, nie musimy tak naprawdę uderzać…” W filmie Steinrock mówi swoim obserwatorom: „Och nie, kocham Millie Bobby Brown ale to nie jest taka urocza historia, jak myślisz. Jestem pewien, że ona i jej partner sceniczny mają zbudowane dobre relacje i duże zaufanie, ale nigdy nie powinniśmy nikogo zaskakiwać podczas bójki lub sceny intymnej. „

Steinrock kontynuował: „Ostatecznie oznacza to, że nie poprosiła o zgodę na pocałunek. A kiedy twój partner sceniczny reaguje zaskoczeniem po tym, jak ich pocałowałeś, oznacza to, że komunikacja nie odbyła się tak, jak naprawdę musi. Takie małe rzeczy mogą się nasilać z czasem i szczerze mówiąc, ona ma w tej sytuacji więcej władzy niż on, ponieważ jest naprawdę dobrze znaną gwiazdą” – powiedział Steinrock. „Kiedy robimy pikantne sceny, uwielbiamy trzymać światło, dobrze się bawić, ale zgoda jest obowiązkowa”.

Dodała: „Dla przypomnienia, uwielbiałam Enola Holmes 2, ale następnym razem musimy poprosić o zgodę”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *