Telewizja Marvela

Ponieważ postacie z Marvel’s Daredevil pojawiają się teraz w Marvel Cinematic Universe, fani spekulowali, kogo jeszcze z Defenders moglibyśmy zobaczyć w następnej kolejności. W Spider-Man: No Way Home i She-Hulk: Attorney at Law Charlie Cox pojawił się jako Matt Murdock, pomagając w przygotowaniu nadchodzącej solowej serii Daredevil: Born Again. Vincent D’Onofrio również powtórzy swoją rolę Daredevila jako Wilson Fisk w tym serialu po powrocie w Hawkeye.

Na razie nie potwierdzono, że żadne inne postacie z innych programów nie powrócą w przyszłości MCU. Pojawiły się również spekulacje, że postacie, które widzimy w Daredevil: Born Again, to warianty, a nie dokładnie te same wersje postaci z poprzednich programów. Oznacza to, że postacie takie jak Luke Cage Mike’a Coltera nadal mogą zostać przekształcone w MCU, nawet jeśli Cox powróci jako Daredevil. Gdyby tak było, Colter byłby tam, by kibicować nowemu aktorowi, zauważając w nowym wywiadzie, że w pełni poparłby przekształcenie.

„Lubię robić inne rzeczy” – powiedział Colter RadioTimes.com, przyznając, że obecnie nie spędza dużo czasu na myśleniu o tej postaci. „Doceniam okazję, jaką dał mi Luke Cage i jest świetna, i nie mówię że drzwi są całkowicie zamknięte, bo nigdy nie wiadomo i nigdy nie mów nigdy. Ale jestem szczególnie zaangażowany w projekty, które robię teraz, patrzę w przyszłość, nigdy nie oglądam się za siebie”.

Popierając potencjalne przekształcenie, podkreślił: „Cokolwiek zrobią z tą rolą, wiesz, Kevin Feige i ludzie z Marvela i Disneya, zrobią to, co należy, a fani będą z tego zadowoleni, a ja będę kibicować temu jeśli to jest przeróbka czy cokolwiek innego. Nigdy o tym nie myślę, dopóki ktoś mnie o to nie zapyta, żeby być całkiem szczerym, ale to nie dlatego, że nie skorzystałem z okazji. Ale po prostu zawsze jestem w tej chwili, nie naprawdę myśląc o innych rzeczach”.

Czytaj także  The Witcher Author Shares His Thoughts on the Quality of the Netflix Series

Czy Mike Colter kiedykolwiek powróci jako Luke Cage?

Daredevil, Jessica Jones i Luke Cage w The Defenders Usługi przesyłania strumieniowego Netflix

Colter nie jest pewien, czy kiedykolwiek powróci jako Luke Cage, ale zwiększa szanse na powrót, ponieważ fani wciąż mówią o takiej możliwości. W zeszłym roku pojawiły się nowe pogłoski o powrocie, kiedy Krysten Ritter opublikowała w mediach społecznościowych swoje zdjęcie u boku Coltera, a fani zastanawiali się, czy ta dwójka ponownie połączyła siły w nowym projekcie Marvela. Ale nadal nie pojawiło się żadne nowe słowo o jakichkolwiek innych postaciach Netflix, które powracają poza oficjalnymi ogłoszeniami Charliego Coxa i Vincenta D’Onofrio.

Czas pokaże, kiedy Luke Cage pojawi się ponownie w MCU lub gdzie indziej. Na razie fani mogą oglądać Coltera w tej roli, przesyłając strumieniowo Luke’a Cage’a na Disney+.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *