Lionsgate

Lionsgate właśnie wydało oficjalny zwiastun nowego filmu Miesiąc miodowy, którego premiera planowana jest na grudzień. Z nominowaną do Oscara aktorką Marią Bakalovą (Borat After Moviefilm) w roli głównej, sprośny komedia romantyczna z oceną R trafi do kin 16 grudnia z równoczesną premierą On Digital i On Demand. Przed premierą możesz już teraz rzucić okiem, oglądając zupełnie nowy zwiastun Lionsgate.

Wraz z Bakalową w Miesiącu miodowym występują także Asim Chaudhry (What’s Love Got to Do With It?), Pico Alexander (Orange Is the New Black), Marco Valerio Montesano (Tornare), Michele Enrico Montesano (L’ispettore Giusti) i Lucas Brawo (Bilet do Raju). Dean Craig (Death at a Funeral, Love Wedding Repeat) napisał scenariusz i wyreżyserował film fabularny. Bakalova wyprodukowała z Piersem Tempestem i Guglielmo Marchettim, a producentami wykonawczymi są Mario Mazzarotto, Daniele Mazzocca, Andrea Borella i Jo Mabford.

Oficjalne streszczenie Miesiąca miodowego brzmi:

W tej sprośnej komedii romantycznej Adam zabiera swoją nową żonę Sarę (Bakalova) do Wenecji na miesiąc miodowy. Ale kiedy Adam zabiera najlepszego przyjaciela Bava na przejażdżkę, Bav powoduje jedną obrzydliwą katastrofę po drugiej. Kiedy czarujący gangster Giorgio zakochuje się w Sarze, pozbywa się Adama i Bava, wysyłając ich za granicę na misję związaną z handlem narkotykami. Czy uda im się prześcignąć słoweńskich gliniarzy, uniknąć kul złoczyńców i wrócić, zanim Sarah zdobędzie nowego, bogatego chłopaka-gangstera?

Maria Bakalova jest ulubionym gatunkiem komedii

Maria Bakałowa Miesiąc miodowy Lionsgate

Urodzona w Bułgarii Maria Bakalovej przełomową rolą była rola Tutara Sagdiyeva w filmie Borat After Moviefilm z 2020 roku, będącym kontynuacją oryginalnego Borata z Sachą Baronem Cohenem. Jej występ obejmował wywiad z Rudym Giulianim, chociaż ten ostatni najwyraźniej nie był świadomy, z kim naprawdę rozmawia, co doprowadziło do bardzo niezręcznej rozmowy, która wywołała wówczas mnóstwo rozgłosu w głównym nurcie. Rola ta przyniosła jej wiele nagród, w tym nagrodę Critics’ Choice Movie Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Za tę rolę była także nominowana do Oscara.

Czytaj także  Home Alone Takes The Top Spot on Disney+ Streaming Chart

Niedawno Bakalova wystąpiła również jako część świątecznego programu Strażnicy Galaktyki, udzielając głosu Cosmo the Spacedog; ponownie wciela się w tę rolę w nadchodzącym filmie Guardians of the Galaxy Vol. 3. Pojawi się także w nadchodzących filmach Unfrosted: The Pop-Tart Story, Fairyland i Triumph. Inne ostatnie role Bakalovej obejmują pojawienie się w slasherze A24 Bodies Bodies Bodies wraz z komedią Netflix The Bubble w reżyserii Judda Apatowa.

Miesiąc miodowy zostanie wydany w Stanach Zjednoczonych 16 grudnia 2022 r. Dzięki uprzejmości Lionsgate.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *