Kończy się jeden nocny program, podczas gdy inny z przeszłości triumfalnie powraca. Wcześniej ogłoszono, że James Corden miał opuścić The Late Late Show w 2023 roku, kończąc swój bieg, który rozpoczął się w 2015 roku. Teraz Deadline donosi, że The Late Late Show pójdzie z nim, ponieważ nie ma planów wznowić program z nowym gospodarzem, który zastąpi Cordena. Zamiast tego serial Comedy Central @midnight zostaje wskrzeszony, aby zająć przedział czasowy serialu, kończąc The Late Late Show po pierwszym uruchomieniu w 1995 roku z Tomem Snyderem.

@midnight poprzednio był emitowany przez cztery sezony w Comedy Central, ale każdy sezon był pełen nowych odcinków, ponieważ w latach 2013-2017 serial osiągnął 600 odcinków. Stephen Colbert jest producentem wykonawczym nowej wersji, współpracując z Funny or Die. Colbert’s Late Show jest obecnie emitowany w CBS przed The Late Late Show z Jamesem Cordenem, co daje zabawiarzowi dodatkową godzinę nocnej telewizji, chociaż w tej chwili nie jest jasne, czy kiedykolwiek pojawi się przed kamerą w nowym @midnight.

Gospodarz Talking Dead, Chris Hardwick, był pierwotnym gospodarzem @midnight przez wszystkie cztery sezony jego pierwotnej emisji. Jednak mówi się, że Hardwick nie jest związany z ponownym uruchomieniem CBS i nie jest jasne, kto może zamiast tego służyć jako gospodarz. Nowy raport mówi również fanom, aby spodziewali się pewnych zmian w grach, ale ogólny format nowego programu będzie prawie taki sam.

Do każdego odcinka wprowadzane są różne gwiazdy

@midnight został stworzony przez Alexa Blagga, Jasona Nadlera i Jona Zimelisa. Teleturniej przyciąga komików i innych celebrytów, aby zaimprowizować humorystyczne odpowiedzi na różne tematy, zazwyczaj związane z tym, co jest popularne w mediach społecznościowych. Prowadzący Chris Hardwick przyznałby punkty, gdyby te żarty dobrze trafiły w publiczność w studiu, a zwycięzca gry byłby królem internetu „na następne 23,5 godziny” do następnego odcinka. Został doceniony podczas swojego biegu i zdobył nagrodę Emmy za wybitne wrażenia z telewizji społecznościowej.

Czytaj także  Lucky Hank Teaser Reveals Bob Odenkirk as a Cranky College Chairman

Niektóre z wielu nazwisk, które pojawiły się w poprzedniej wersji @midnight to „Weird Al” Yankovic, Marc Maron, Nikki Glaser, Ron Funches, Jeff Ross, Whitney CUmmings, Doug Benson, Patton Oswalt, Aisha Tyler, Judy Greer, Taika Waititi, Kumail Nanjiani, Tiffany Haddis7h, Justin Long i Mary Lynn Rajskub oraz wielu innych.

Zakończenie Late Late Show z Jamesem Cordenem, po którym nastąpi debiut nowego @midnight, nastąpi w połowie 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *