Na planie sesji zdjęciowej do okładki PEOPLE gwiazda Michelle Yeoh ujawniła, czego nauczyła się od swojego współgwiazda Jamiego Lee Curtisa. Podczas rozmowy o gwieździe Halloween nominowana do Oscara opowiedziała o swoim koledze nominowanym po raz pierwszy do Oscara i ich przyjaźni. Yeoh powiedział: „Miłość między mną a Jamiem Lee Curtisem, to wszystko jest prawdziwe, tak”.

Gwiazda Everything Everywhere All at Once powiedziała dalej, że ona i Curtis mają szczególne połączenie. – Znamy się od wielu lat – powiedziała. Yeoh dodał: „Zakochaliśmy się w pierwszym e-mailu. Powiedziała:„ Porzućmy reżyserów filmu, Danielsów, i uciekajmy! Pomyślałem: „Kobieta według mojego serca”. Kiedy spotykasz kogoś i masz to połączenie, nie chodzi o to, jak długo go znasz. Przyjaźń stała się bardzo cennym związkiem ”.

Yeoh kontynuowała: „Ona wstaje bardzo wcześnie, a ja też jestem rannym ptaszkiem, więc w końcu piszemy do siebie SMS-y. Ona mi kibicuje. Jamie Lee jest jedną z najbardziej hojnych duchowo osób, jakie kiedykolwiek spotkałam. dawanie. Zawsze mi coś wysyła i pisze: „Dostałeś, kochanie?” Zawsze się dzieli. A jednocześnie jest pieprzoną hollywoodzką rodziną królewską – ale opiekuńczą.

Michelle Yeoh powiedziała, że ​​Jamie Lee Curtis „zawsze był zwycięzcą”.

A24

Gwiazda Bajecznie bogatych Azjatów dodała, że ​​dla niej nie chodzi o zdobycie nagrody. Yeoh powiedział: „Dla mnie już jest zwycięzcą. Zawsze była zwycięzcą”.

Następnie aktor poszedł zastanowić się nad inną kobietą, która była dla niej inspiracją, producentką Barbarą Broccoli. Yeoh powiedział: „Poznaliśmy się, kiedy kręciliśmy Tomorrow Never Dies”, po czym powiedział, że Broccoli poważnie wpłynął na jej życie.

Yeoh powiedział: „Pierwszym filmem, który zrobiłem po przyjeździe do Ameryki, był Tomorrow Never Dies z Piercem Brosnanem. James Bond był wtedy znany tylko jako macho, a dziewczyny miały tylko urocze imiona. Barbara wiedziała, że ​​Bond dziedzictwo musiało ewoluować wraz ze światem i tym, czego wymagano również od ich publiczności”.

Czytaj także  Nie ma Blair Witch w „Projekcie Blair Witch” — udowodnij mi, że się mylę

Yeoh kontynuował: „Zawsze byłem otoczony kobietami, które są bardzo niezależne, bardzo silne, bardzo mądre, a także bardzo mądre, ponieważ czasami naprawdę obrażam się, gdy ktoś mówi:„ O tak, jest twarda. B—-.’ A ja na to: „Nie. Kobieta, która jest twarda, nie musi taka być”. Możesz być b—- dla zabawy, ale nie w ten sposób. A kobiety na stanowiskach władzy nie są neurotykami. Zasługują na to, ponieważ ciężko na to pracowały, a czasem my musimy pracować jeszcze ciężej, aby dostać się na to stanowisko”.

Gwiazda opowiedziała o innej bardzo ważnej kobiecie, która zmieniła życie Yeoh.

Powiedziała: „Moja mama była bardzo młoda, kiedy nas urodziła. Miała 22 lata, kiedy była ze mną w ciąży, więc myślę, że czasami jest bardziej dzieckiem. To moja babcia nas wychowała. Jako dziecko uczysz się przyjmować to, co czym jest życzliwość, czym jest łagodność, czym jest troska i ciepło. To jest bardzo ważne”.

Yeoh zakończył, mówiąc: „Jednym z powodów, dla których jestem tutaj dzisiaj, jest moja mama — jest divą, osobą, która kocha filmy. Dorastałem oglądając filmy z Indii, Europy, Ameryki i Chin. reprezentacje mnie na dużym ekranie. Właściwie moja mama byłaby jedną z największych gwiazd filmowych, gdyby miała szansę. Położyła to na mnie, co jest dobrą rzeczą.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *