Ostrzeżenie: Spoilery do rozdziału 375 My Hero Academia Himiko Toga jest prawdopodobnie kluczem do tego, by Ochako Uraraka w końcu wyznała swoje prawdziwe uczucia Deku, kanonizując ich związek na dobre w My Hero Academia.

Większość fanów opłakuje utratę niegdyś obfitych wskazówek dotyczących romansu między Deku i Ochako z My Hero Academia. Oprócz wielu atrakcyjnych aspektów My Hero Academia, niektóre z najbardziej znanych momentów w serii dotyczyły niezręcznych spotkań Deku i Ochako we wczesnych latach mangi. Chociaż od tamtej pory było kilka wspaniałych chwil między tymi dwoma bohaterami, po prostu nie czują tego samego.

Wydaje się jednak, że rozdział 375 My Hero Academia autorstwa Kohei Horikoshi w końcu dał tym nieszczęśliwym fanom coś, czego nigdy się nie spodziewali – nadzieję. Po użyciu krwi Twice’a do przekształcenia się w niego i przyjęcia jego dziwactwa, Himiko sklonowała teraz nieskończoną liczbę wersji siebie za pomocą Twice’s Ultimate Move Infinite Doubles: Sad Man’s Parade, aby szukać zemsty na bohaterze nr 2 My Hero Academia, Hawks i niszczyć każdego bohater. Ponieważ może to potencjalnie pokonać japońskich bohaterów na dobre, Ochako desperacko próbuje odwrócić uwagę Himiko, mówiąc jej, że wciąż muszą porozmawiać o romansie.

Ochako Uraraka nie wyzna swoich uczuć bez Himiko Togi

Ochako Uraraka mówi Himiko Todze, że nie rozmawiali jeszcze o romansie w 375 rozdziale My Hero Academia

Ochako wyraźnie odnosi się do ostatniego razu, kiedy ona i Himiko walczyły w My Hero Academia, kiedy złoczyńca próbował zarówno się z nią zaprzyjaźnić, jak i gawędzić o ich wspólnej obsesji na punkcie Deku. Ochako niestety odrzuciła wówczas zaloty Himiko, co zatwardziło serce złoczyńcy, ponieważ nie wykazuje zainteresowania ponownym połączeniem z Ochako i koncentruje się tylko na zabiciu każdego bohatera Paradą Smutnego Człowieka. Ponieważ Ochako zdaje sobie sprawę z tego, jak kiedyś Himiko miała obsesję na jej punkcie, bohater próbuje teraz ożywić te uczucia w złoczyńcy, więc Himiko ponownie skupi się na niej. W tej chwili Ochako informuje Himiko, że chce rozmawiać o romansie, to za mało, więc Ochako prawdopodobnie spróbuje pójść o krok dalej. A jaki jest lepszy sposób na osiągnięcie tego niż potwierdzenie przekonania Himiko, że w rzeczywistości są jednym i tym samym, ponieważ oboje chcą Deku? Ochako będzie musiała zrobić przekonujące przedstawienie, aby naprawdę przemówić do szalejącego złoczyńcy, więc zamiast udawać, Ochako będzie musiała przyznać się do winy.

Czytaj także  What's Pikachu's Pokémon Fate Now That Ash is Officially Retiring?

Chociaż My Hero Academia ucierpiało odkąd serial przestał koncentrować się na romansie między Deku i Ochako, fani, którzy byli zdenerwowani tym niefortunnym rozwojem, prawdopodobnie wybaczą wszystko, jeśli ta teoria się sprawdzi, ponieważ ta spowiedź miałaby miejsce podczas tak wysokiego – moment stawki. Ironiczne jest jednak to, że Himiko może potencjalnie być tą, która nieumyślnie zmusza Ochako do wyznania jej miłości do Deku, ponieważ istnieje wiodąca teoria, że ​​Ochako zaczęła dystansować się od Deku z powodu Himiko Togi, ponieważ podstawa przekonania złoczyńcy, że ona i Ochako byli podobnie było, ponieważ oboje kochali Deku. My Hero Academia mogła już porzucić nadmierną liczbę wskazówek, że Ochako darzy Deku romantycznymi uczuciami, ale usłyszenie, jak Ochako Uraraka definitywnie to potwierdza, ostatecznie uczyniłoby jej miłość kanonem.

Dalej: Najlepsza ostateczna bitwa MHA to Ochako i Toga… Ale fani tego nie zobaczą

My Hero Academia jest dostępna na Viz.com.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *