HBO wypuściło zwiastun 4. odcinka „Proszę trzymać mnie za rękę” The Last of Us, którego emisja odbędzie się w niedzielę 5 lutego, dając fanom kolejne spojrzenie na Melanie Lynskey (Castle Rock, Yellowjackets) jako Kathleen, opisaną jako bezwzględna przywódca ruchu rewolucyjnego w Kansas City.

„Long, Long Time”, trzeci odcinek serii, był emocjonalnym, chwytającym za serce odcinkiem o parze gejów, Billu (Nick Offerman) i Franku (Murray Bartlett), i został uznany za jeden z najlepszych odcinków telewizja za kilka miesięcy Tymczasem chwalony przez krytyków odcinek rozgniewał część widzów, którzy twierdzą, że serial zmienił kanon.

Odcinek 4, „Proszę, trzymaj mnie za rękę”, wróci z Joelem (Pedro Pascal) i Ellie (Bella Ramsey), teraz z ciężarówką i w drodze do Wyoming. W zwiastunie zapowiadającym odcinek 4 wydaje się, że duet gubi się i trafia do Kansas City, gdzie sytuacja się pogarsza, gdy trafiają w sam środek walki, która nie należy do nich i muszą znaleźć drogę chaos. Wydarzenia w zwiastunie odzwierciedlają wydarzenia z gry wideo The Last of Us, które miały miejsce w Pittsburgh QZ, ojczyźnie Łowców, w dużej mierze wrogiej grupy ocalałych, którzy wyprzedzili wojsko i odzyskali miasto jako własne. Według teorii fanów, postać Lynskey, Kathleen, może być liderem tej grupy.

Zobacz zapowiedź odcinka 4 poniżej:

Melanie Lynskey otrzymuje falę wsparcia na Twitterze

Czas na przedstawienie

W odpowiedzi na Krwawy Obrzydliwy tweet promujący artykuł o tym, czego fani dramatu HBO mogą się spodziewać w odcinku 4 w najbliższą niedzielę, jeden z krytyków na Twitterze odpowiedział: „Więcej pchania agendy homoseksualnej”, odnosząc się do decyzji serialu o przedstawieniu związku Franka i Billa na ekran. Decyzja o włączeniu Franka jako żywej postaci była odejściem od gry wideo, w której Frank już umarł, gdy gracze spotykają Billa, i jest mocno krytykowana przez homofobicznych widzów.

Czytaj także  Carnival Row Season 2 Trailer Sets the Stage for Epic Human-Fae Showdown

Na szczęście jednak aktorka przyjęła ten komentarz ze spokojem, bezczelnie odpowiadając: „OMG, tak, pozwólcie, że popchnę ten homoseksualny program, po prostu się pokazując! To zaszczyt!”

Fani, celebryci i marki odpowiedzieli na brawa Lynskeya, okazując swoje poparcie dla nadchodzącego debiutu aktora jako Kathleen.

Aktorka Supergirl, Nicole Maines, odpowiedziała na tweet Lynskeya, wzywając komentatora, mówiąc: „Niczym innym jak bohaterem. Dziwaczny, jeśli chcesz”.

GLAAD, organizacja monitorująca reprezentację LGBTQIA+ w mediach i rozrywce, odpowiedziała śmiejącym się emotikonem.

Twórca komiksu, Jody Houser, również włączył się w żart, tweetując GIF-a kogoś, kto rodzi.

Starszy redaktor w Slate Culture, Sam Adams, odpowiedział Lynskey: „Cordyceps powiedział„ prawa gejów ”.

Astro Glide napisał nawet na Twitterze do Lynskey, nazywając aktorkę „królową”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *