Melanie Lynskey daje do zrozumienia, że ​​nie ma czasu na zawstydzających ciało krytyków.

Aktorka po raz pierwszy pojawiła się w serialu HBO The Last of Us Sunday jako Kathleen, zatwardziała przywódczyni ruchu rewolucyjnego w postapokaliptycznej Ameryce. Podczas gdy większość stale rosnącej widowni serialu ma bzika na punkcie bezwzględnej Kathleen, jedna z krytyków uznała, że ​​Lynskey nie pasuje do tej roli — i podzieliła się swoją opinią na Twitterze.

„Jej ciało mówi o życiu w luksusie… a nie postapokaliptycznym watażce. Gdzie jest Linda Hamilton, kiedy jej potrzebujesz?” Użytkownik Adrianne Curry napisał, odnosząc się do aktorki, która grała buff Sarah Connor w serii Terminator.

Lynskey wkrótce udostępniła zrzut ekranu tweeta na swoim koncie, szybko zamykając negatywne komentarze na temat jej ciała.

„Po pierwsze – to zdjęcie z mojej sesji zdjęciowej dla magazynu InStyle, a nie kadr z serialu HBO The Last of Us” — pisze Lynskey, udostępniając również to zdjęcie.

Nawet gdyby to był kadr z The Last of Us, aktorka twierdzi, że komentarz był nadal nieuzasadniony – moc Kathleen jest bardziej intelektualna niż fizyczna, a ona ma za sobą brutalną siłę.

„I gram osobę, która skrupulatnie zaplanowała i przeprowadziła obalenie FEDRY. Powinnam być SMART, proszę pani. Nie muszę być umięśniona. Od tego są poplecznicy” – dodała.

Czas na przedstawienie

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka Yellowjackets zamyka krytyków mediów społecznościowych w związku z The Last of Us.

Pomiędzy trzecim odcinkiem serialu HBO – który opowiadał tragiczną historię pary gejów Franka i Billa – a ogłoszeniem postaci Lynskey, zirytowani homofobowie oskarżyli sieć o „popychanie bardziej homoseksualnego programu”, pomimo braku oznak seksualności jej bohaterki.

Lynskey – która sama jest żoną aktora Jasona Rittera – również szybko wróciła do formy i skorzystała z okazji, by bezczelnie forsować rzekomy „agendę homoseksualną”.

Czytaj także  Severance Creator on Season 2 and Excitement for Newcomers Like Gwendoline Christie

„OMG tak, pozwólcie, że przeforsuję ten homoseksualny program, po prostu się pokazując!” aktorka napisała na Twitterze na początku tego miesiąca, gromadząc ponad 70 000 polubień zarówno od fanów, jak i innych aktorów. „Zaszczyt!”

Podczas gdy The Last of Us zwykle jest emitowane w niedziele w HBO i HBO Max, fani mogą spotkać się z Kathleen i jej ekipą w piątek w tym tygodniu – dzięki Superbowl Sunday.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *